Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. X Drake

• Konbuyu başlatan Luffy07
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    114
Hazır yeri gelmişken belirteyim,
Oda bence seride bir açık verdi ve bu açıklık şu,
Luffy,Zoro ve Sanji'nin zar zor aldıkları pacifistalara X Drake tek atıyordu.Üstelik meyvesiz.Böyle düşündüğümüzde x drakenin saf gücüde bir hayli yüksek.Kılıç kullanabiliyor büyük ihtimal ve antik zoana sahip.
X drake alır.

Hazır yeri gelmişken belirteyim,
Oda bence seride bir açık verdi ve bu açıklık şu,
Luffy,Zoro ve Sanji'nin zar zor aldıkları pacifistalara X Drake tek atıyordu.Üstelik meyvesiz.Böyle düşündüğümüzde x drakenin saf gücüde bir hayli yüksek.Kılıç kullanabiliyor büyük ihtimal ve antik zoana sahip.
X drake alır.
Nasıl yani ?

bu arada 2 yıl önce luccide haki yok diye kabul edersek bonney kidd law lucciyi alamaz mı
Luffy çok zor yendi kendiside ölüyordu. Luffy'nin yenmesinin tek açıklaması D.'nin iradesi+arkadaşlarının hepsinin öleceğini biliyordu kendisi yenilirse ki bu etkenler çok çok önemli. Tüm bunlara rağmen Luffy ölümün kıyısından döndü. Lastik olmasına rağmen o yumruklar kemiklerini kırdı. Şöyle kendimce bir sıralama yaparsam daha net anlatabilirim.

Luffy=100
Lucci=99.8
Kid&Law=90
diğerleride 85 ve altı.

Kararsız kaldım. İki yıl öncesine bakarsak bence Lucci alırdı ama, iki yıl sonrası için pek sağlam bir tahmin yürütemedim. Ama Lucci diyen tarafım daha ağır basıyor. Oyum Lucci'ye gitti, böylece iki tarafta da 17 oy oldu :/

2 yıl önce lucci alacak olsada 2 yıl sonra x drakenin alacağı kanaatindeyim.Yediği meyve bir antik zoan meyvesi.Zamanla bu eşsiz meyvelerin gücünün daha fazla ortaya cıkacagını dusunuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık