Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Vergo

Kim kazanır?

• Lucci

Kullanılan: 59 85.5%
  • Vergo

Kullanılan: 9 13.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    69
bütün koramirallar haki biliyor,üstelik rokushikide biliyorlar.lucciyi onlardan, yani koramiral ortalamasından üstün kılan sey,meyve gücü ve rokushikide belkide dünyanın en iyisi olmasıydı.

denizciler rokushiki ögrenseler bile tek tipe veya 6 dan bir kacına yöneliyorlar.cp9daki herkez cocuklugundan beri tüm rokushiki tekniklerine abanmıs.ve gördügümüz üzere enies lobbyde...jyabura + kaku anca bir lucci ediyor.

onigumo gibi, gülümsedigi görünmeyen bir adam bile, lucciyi övgüylen anlatıyor.burdan yapılabilecek cıkarım su;lucci en kötü vergoya denktir,çünkü koramiral seviyesinde oldugu en kötü haliyle bile bariz.üstelik rokuoganın, uyandırılmıs busoshoku haki oldugunu düsünüyorum.çünkü o saldırının, sentoumarunun ashigara dokkoisinden bir farkı yok.hatta daha iyi analiz ederseniz,sentoumarı yayarak soku gönderirken,lucci odaklayıp gönderiyor,yani bu daha yüksek bir konsantrasoyon seviyesi bence.

benim kanaatim 2 yıl sonra lucci vergoyu asmıstır.luccideki potansiyel seride gördügümüz en yüksek potansiyellerden biri,yinede 2 yıl sonraki lucciyi bilmedigimiz ve eski halinde gidicegimiz için...ben oyumu vergoya vericem.burda belirleyici unsur zarar verme kabiliyeti.gördügümüz üzere, vergonun armament zırhı, luccinin tekkaisinden daha güçlüdür.luffynin attıgı jet gattlingin, tekkaiyi nasıl hamur gibi dövdügünü ve ordaki duyguların bususohoku hakiyi bilincsiz ortaya cıkardıgını düsünürsek(ki bence öyle:ehe:)...vergo her vurdugunda lucciden kan getiricek.en güçlü teknigi rokouganda bile vergo, saldırıyı belli ölcüde sogurucak.görününler üzerine, vergo hayvanı zaten koramirallerin ortalamasından güçlü.hepsini üst üste koyarsak; bana vergo kazanır gibi geliyor.yinede lucciyi kücümsemeyin,luffynin attıgı o gattlingte luffy,o anki saldırı gücünün cok üstüne cıktı :cool:

İki yıl önceki Lucci ise Vergo alır.İki yıl sonra gücünü bilmesekte bence Lucci bayağı bir geliştirmiştir kendisini.Bilinen haliyle yenmesi zor.Tekkaisini Luffy haki kullanmadan aşmıştı.Vergo hakiyle vursa Lucci'ye , Lucci ikiye katlanır. :D

Oyumu Vergo'ya verdim ama tamamiyle Haki farkıyla. Lucci'nin vuruş gücü onun hakisini aşamaz kanımca ama bilemiyorum yinede boş adam değil Lucci.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık