Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Nekomamushi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .
o film de Lucci Akainuyaa racon kesen adam olarak gösterildi. Akainudan da mı güçlü Lucci.
Filmin manga ile alakası yok. pek te takma yani.
Racon kesmesi kendine değil de tenruyibuutolara guvenmesinden gelme olabilir. Filmde Luffy Ex Amiral yendi. Bana da sacma geliyor ama son 3 film oda onaylı diye biliyorum. Yanılıyor muyum?

Luffy, filmdeydi galiba Shiki'yi de yendi. Filmlere göre yorum yapmamak lazım. Lucci'nin iki sene önceki hâli Dof'un falan tekleyeceği Luffy'i yenemedi. Şu an 30 yaşında olduğunu göz önüne alırsak senelerdir çalışıyor ancak iki sene önceki Luffy seviyesine gelebilmiş -meyvesini ne zaman yediğini bilmiyorum ama çok yakın zamanda değildir diye düşünüyorum-. İki senede Neko kadar olduysa bu adam 2 sene sonra Yonkou falan tekler.

Luffy, filmdeydi galiba Shiki'yi de yendi. Filmlere göre yorum yapmamak lazım. Lucci'nin iki sene önceki hâli Dof'un falan tekleyeceği Luffy'i yenemedi. Şu an 30 yaşında olduğunu göz önüne alırsak senelerdir çalışıyor ancak iki sene önceki Luffy seviyesine gelebilmiş -meyvesini ne zaman yediğini bilmiyorum ama çok yakın zamanda değildir diye düşünüyorum-. İki senede Neko kadar olduysa bu adam 2 sene sonra Yonkou falan tekler.
Lucci için dövüş dahisi dendi. 2 yılda ne kadar gelişirse gelişsin sırıtmaz bence.

Cp0Lucci

Yaş önemli değil bu seride ve ya kaç yıl içinde karakter şuana kadar gelişti, daha fazla gelişemez olayı yok bu evrende. Lucci yıllarca Water 7'de görevdeydi o yüzden fazla gelişememiş olabilir. 5 yıl olması lazım bu süre 23 yaşından 28 yaşına kadar duraklama dönemindedir çünkü gizli görevdeydiler. Ayrıca bu karakter new world görmemişti muhtemelen 2 yıl öncesine kadar, grand line da ne kadar gelişebilirdiki ? Asıl potansiyeli New World deki adamlarla savaştıktan sonra çıkmış olabilir ortaya. Yani senin dediğin gibi bakmamak lazım olaya biraz sığ kalıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lucci döver.Zaman atlaması öncesi Luffy'nin düşmanlarından bende çok güçlü lan bu imajı veren tek karakter.Hatta şöle söyliyim. 1-Dof 2-Lucci.

Yaş önemli değil bu seride ve ya kaç yıl içinde karakter şuana kadar gelişti, daha fazla gelişemez olayı yok bu evrende. Lucci yıllarca Water 7'de görevdeydi o yüzden fazla gelişememiş olabilir. 5 yıl olması lazım bu süre 23 yaşından 28 yaşına kadar duraklama dönemindedir çünkü gizli görevdeydiler. Ayrıca bu karakter new world görmemişti muhtemelen 2 yıl öncesine kadar, grand line da ne kadar gelişebilirdiki ? Asıl potansiyeli New World deki adamlarla savaştıktan sonra çıkmış olabilir ortaya. Yani senin dediğin gibi bakmamak lazım olaya biraz sığ kalıyor.
Son chapterda devin ölme nedenlerinden biri de yaşıydı. "Onun yaşında... kurtarılmanın çok ötesinde" tarzı bir cümle vardı yanılmıyorsam. WB örneği var elimizde. Gelişim kişinin potansiyeline ve ne kadar çalıştığına bağlıdır. Herkesin de bir limiti vardır yoksa seride herkes kral olurdu. 2 senede dediğin seviyelere çıkıyorsa elbetteki bu olaya mantıksız olarak bakarım. Karşılaştırma yaparak yorum yapıyorum en mantıklı yolda bu bana göre. Elimizde Luffy ile Lucci'nin olan dövüşü ve o zamanki Lucci seviyesi var. Elbette dayak yedikten sonra bir eğitim almıştır. Haki kullanmayı öğrenmiştir. Bir de Neko&Inu'nun Jack ile olan dövüşü. Yanılmıyorsam 5 gün sürmüş bir dövüştü neyse zaman o kadar da önemli değil, başlarda Jack yorulmamışken Neko da Inu da onu tutabildiler ve Yonkou'nun badass timinde olan birinden bahsediyoruz -Jack Inu veya Neko'dan güçlüdür ona bir şey demiyorum ama arada çok fark yok-. Benim gözümde Neko Lucci'yi çok uzun sürmeyecek bir dövüşte haklar. Lucci mi Bege mi desen bir düşünürüm ama.

Racon kesmesi kendine değil de tenruyibuutolara guvenmesinden gelme olabilir. Filmde Luffy Ex Amiral yendi. Bana da sacma geliyor ama son 3 film oda onaylı diye biliyorum. Yanılıyor muyum?
Oda onaylı olmayı işte, karakterler ondan kurguya yardım filan derimde asıl neden daha çok para kırmak. :D
manga da geçmeyen sahneleri pek de dikkate almak sağlıklı değil yoksa bu gözler movilerde de fiil bölümlerinde neler gördü, gördük. :D

ama neko yorulduğunu bilemeyizki anlaşma olduğu için gidiyor yorulduğu için değil.
ne için o vs ayrıldığının ne önemi var. Neko ve inu dönüşümlü kapıştıkları için her zaman Jacke göre çok daha dinçtiler, hatta yaralarını bile sarıp tedavi olma imkanları vardı bu büyük bir avantaj.

neyse Neko adamlığı ile döver dicemde, Lucci de öyle Crcoco yada ne bilem dof(dof gavatlıkta zirvelerden şimdi hakkını yemiyem :D) gibi bir karakter de değil, korsanları sevmeyen bir adam haklı olarak.
Görevi olarakta Robini yakalayacaktı nerden bilsin Robinin hikayesini vs.
hadi kutsal mallar için çalışıyor desek Garp nihayetinde kimin emrinin altında veya saf-salak oğlan Coby , yine nerden bilsin kayıp yüzyılı ama kutsal puklarında davranışları orta neyse bu iş uzar, Luccinin tam rengi yok gibi yada ben kaçırdım.

ha şu değil tabii Neko ve diğer minklerin yaptıkları çok ayrı bir şey inanulmaz bir sadakat, Neko tabii ki Lucciden daha reis bir abimiz ama Lucci de öyle tamamen kötü bir karakter gibi gelmiyor bana.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık