Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Nekomamushi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .
2 yıllık antrenmanla grandline seviyesinden komutanların seviyesine çıkılacak olsaydı mangaka tayfaya böyle saçma güçlendirmeler bulmazdı.

Sihirli kılıç, gen uyandırma, suit, yeni gear icat etme gibi şeyler bizim tayfa eski rakiplerin gerisinde kalmasın diye uydurulmadı. Onlara fark atsınlar, normalde antrenmanla çıkılamayacak seviyeye erkenden çıksınlar diye geldi bu power up’lar.

Queen dinazor gücünü tam kullandığı an tüm kemiklerini kırmış. Ses komutlu silahları dövüşte kullanmamış. O halde bile kazanıyordu. Karşısında yc3 bile olsa 10 saat sürerdi o dövüş.

King hem ırk ateşini hem meyvesini kullanmadan bile zoroya karşı hafif üstünlüğe sahipti. Bi kanat dönüştürdü zoro ada turuna uçtu.

Luffy’nin eski dövüşlerine baksanız cracker zırhından çıkmadan dövüşüyordu. Katakuri sadece luffy’i taklit edip dalga geçerek dövüyordu.

2 yılda antrenmanla çıkılacak seviye budur. Hadi lucci luffy’den güçlüydü, lastik vücuda birçok saldırı işlemiyordu hakili hallerinde lucci çok avantajlı diyebilirsiniz. Bu lucciyi en fazla yc3 yapar o da şüpheli. Gear 4 gibi aniden çok güçlendirecek bişey bulmuş olması lazım uyanış gibi.

Pozisyondan niye sağ kol üstü bekliyorsunuz anlamıyorum. Denizcilerin ikinci adamı meyvesiz saboydu.
saboyla aşık atıyor adam. Bence bu bile yeterli güçlü olduğuna ve konumuna.

Bilemeyiz ama CP9 standartlarına göre Lucci çok ilerideydi. Who's Who için bu söylenmedi. Üstüne 2 yıllık zaman geçmesi onu, potansiyeli sayesinde daha da güçlü kılar muhtemelen.
Who's Who döneminin en iyilerinden denk tutulmuş Lucci'ye yıllarca öfkeyle İmpel Down'da mahkum edilmiş. İki yıl önceki İmpel Down baskınında kurtulmuş ve Kaido'ya katılmış Antik Zoan meyvesi yedirilmiş o iki yılda Lucci'den fazla gelişmesi için hiçbir engeli yok. Aksine Canavar Korsanları içinde gelişmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etmiş olabilirler. Öyle olacak ki King ve Jack'a meydan okuyorlar.

Who's Who döneminin en iyilerinden denk tutulmuş Lucci'ye yıllarca öfkeyle İmpel Down'da mahkum edilmiş. İki yıl önceki İmpel Down baskınında kurtulmuş ve Kaido'ya katılmış Antik Zoan meyvesi yedirilmiş o iki yılda Lucci'den fazla gelişmesi için hiçbir engeli yok. Aksine Canavar Korsanları içinde gelişmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etmiş olabilirler. Öyle olacak ki King ve Jack'a meydan okuyorlar.
Who's Who 2 yıldan daha önce hapisten kaçtı dolayısı ile Impel Down'dan kaçmadı bunun kanıtı mangada belirtildi Who's Who hapishaneden kaçtıktan sonra o zamanın savaş lordu Jinbe ile karşılaşmış ama 2 yıl önce Jinbe Impel Down olayından bir kaç saat sonra istifa etti dolayısı ile Who's Who daha önce kaçmış oluyor. Meyvesini de Kaido'nun yedirdiğini düşünmüyorum Dünya hükümeti iyi ajanlara meyve veriyor özellikle Antik Zoan seçtiklerinden emin değilim Kaku gibi ne olduğu bilinmeyen bir meyve yemiştir smilodon meyvesi çıkmıştır. Ve son olarak daha öncede söylemiştim forumda bence Who's Who'nun Lucci ile yarışabilmesi etkileyici bir şey değil aralarında 8 yaş var şöyle örnek vereyim Lucci seride en genç 8 yaşında görüldü ve o zamanlar eğitim alıyordu Who o zaman 16 yaşındaydı Jabra'da 15 ve bu herifler 8 yaşındaki çocukla beraber eğitim alıyor. Lucci ilk görevine 13 yaşında gitti Who o zaman 21 yaşındaydı ve Kaku Ennies Lobby'de o gücü ile 23 yaşındaydı demek istediğim yaşına göre ve o yaşa kadar antrenman yapmış birine göre bence yapabildikleri etkileyici değil.

Lucci anketlerini sıfırlamam Cp0’ın gücü olarak manga bilgilerle doluyken zayıf dediler dönüş yapacaklarsa anketin ne anlamı kaldı 5 sene sonrası için açmadık anketi.Konuyu unutmasam önceden kapatırdım. :D
İlla ki sonrası için açmadın da yıllar çok şeyi değiştiriyor. Anket amacını gerçekleştirmiş zaten. Güncelde insanlar ne düşünüyor bunu görmek açısından sıfırla demiştim.

Bu arada..Lucci ağlatır arkadaşlar.

Luffy düz armamentli yumruklarla amiral dövdü, hakisiz haliyle shiki dövdü. Filmleri ciddiye alamıyorum.
sanırsın amiral dayak yedi. Shiki dediğin adamın iyiki elleri kalmıştı adam totosuyla dövüşçek yoksa. Bizim oğlan gitsin ilk önce katakuriyi yensin,kaçmasın ama olmaz yazar bir katakulli yapacak illa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık