Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.7%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 173 65.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    266
Shanks efsanesi tarafından biçilmenin ne kadar şerefli ve prestijli bir şey olduğunu anlayamamış çoğu kişi. Kid her türlü döver bu hükümet kuçusunu.

Güzel algı kasıyorsun şuanki Kid, Shanksı alır ne zaman demişim ? İkisinin hakettiği ödül 2 Milyar 3 milyar fazla bile demiştim. Boş algıdan devam.
Ülen zirve Kid Shanks'ı orta zorluk alır, kılıcını çeker bir şey yapamaz, Roger'ı da alır diyen ben miyim ? Shanks'a tüy dikmediğin kalmamış bir de Roger'ın üstüne tüy dikmişsin hala gelmiş hater muhabbeti yapıyorsun bir de . He senin ultrahipersonik fanlık seviyen sorun değil benim haterlığım sorun. Tamam kanka özür dilerim 😂

Ülen zirve Kid Shanks'ı orta zorluk alır, kılıcını çeker bir şey yapamaz, Roger'ı da alır diyen ben miyim ? Shanks'a tüy dikmediğin kalmamış bir de Roger'ın üstüne tüy dikmişsin hala gelmiş hater muhabbeti yapıyorsun bir de . He senin ultrahipersonik fanlık seviyen sorun değil benim haterlığım sorun. Tamam kanka özür dilerim 😂
Manyetizma gücü olan birisi zirvesinde kılıç çekebilir veya rahat kullanmasını engelleyebilir nasıl demişim. Ne kadar da saçma değil mi :d Rakiplerine ters olduğu için o şekil alabilir demiştim. Neyse ya kime ne anlatıyorum bizde biliyoruz en sevdiği karakter Shanks olan Oda'nın Kid'e yedirtmeyeceğini .d

Manyetizma gücü olan birisi zirvesinde kılıç çekebilir veya rahat kullanmasını engelleyebilir nasıl demişim. Ne kadar da saçma değil mi :d Rakiplerine ters olduğu için o şekil alabilir demiştim. Neyse ya kime ne anlatıyorum bizde biliyoruz en sevdiği karakter Shanks olan Oda'nın Kid'e yedirtmeyeceğini .d
Aynen kanka. Manyetizma varsa karşıdaki yetenek çeşitlerinin hepsi sıfırlanıyor. Sonuç olarak Shanks dediğimiz adam kim hele Roger dediğimiz adam kim ? Ömründe manyetizma görmemiş cahiller kralım diye ortada dolanıyorlar böhöhasfadff :D

Shanks zirve Kid'i kılıçsız tekme tokat döver. Ama öyle böyle değil.
😂

Bu konu açıldığından beri ülkede ekonomik kriz var. Uyan ey KF, siz saçma konu açacaksınız diye helak olacaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık