Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Sonuçta iki rakip tayfa. Ben görüşmeyeli ne kadar olduğunu bilmem ama birinin sağ kolu Ray iken diğerin de Rakuyo idi. Oden sonradan dahil oldu ki Oden de Yonko gücünde değil ki. Benim demek istediğim ikinci adam, kaptanın gölgesinde kalmak zorundadır. Yani efsane olarak anılsa bile bir savaşta rakibi ikinci adamdır.
Yav bu mangaka Buggy'nin kılıç ustasına bir sahne çizdirdi Aslan eğitmeni olanı, KILIÇ USTASI olarak tek tekme ile işini bitiriyordu o kadar net bir güç farkı vardı Tayfa buggyi kaybedince ikisi vs atıyordu günlerce yenişemiyorlardı. Roger Wb denkti tayfalarıda öyle diyip oldu bittiye getirmişler işte.

Yav bu mangaka Buggy'nin kılıç ustasına bir sahne çizdirdi Aslan eğitmeni olanı, KILIÇ USTASI olarak tek tekme ile işini bitiriyordu o kadar net bir güç farkı vardı Tayfa buggyi kaybedince ikisi vs atıyordu günlerce yenişemiyorlardı. Roger Wb denkti tayfalarıda öyle diyip oldu bittiye getirmişler işte.
Mangaka gelişi güzel işliyorsa bizim yapacağımız bir şey yok ben de zaten Oda'nın kafasına göre konuşuyorum. One Piece'de seri üzerinden güç çıkarımı yapmak hata olur, çizerin kafayı anlamak lazım. Uzun zamandır bu seriyi takip eden insanlarız yüz yüze görmesek bile az çok yazarın kafasının nasıl çalıştığını hepimiz anlarız. Neticede Rayleigh'i de kolay kolay yedirmez, karşısında güçlü bir rakibi de yedirmez, dediğin gibi kolaya kaçıp geçiştirir. Yani Rayleigh Sengoku ile de dövüşse yenilmez ama gidip Katakuri ile de dövüşse yenemez. Öyle bir karakter.

Oden her zaman WB tayfasında değildi o yokken Ray'ın rakibi kim olacaktı? En büyük olasılık Rakuyo. Yani Rayleigh güçlü karakterdir eyvallah ama sonuçta ikinci adam. Oden de öyle. Yani bunlar ne kadar güçlü olsalar da bir Yonko etmezler. Onların karşısında varlık gösterirler ama yenilirler.
O yokken rayın rakibi artık olmayacaktı. Artık rakip değillerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık