Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Ciddi ciddi ray ve gaban dövüştü de oden izledi sanan mı var? Oden bile tayfadan ayrılırken bir tek roger ve raydan bahsediyor. Kara kral diyor. Kimse sanjinin konumundaki gabanı iplemiyor. oden bile :p

Ciddi ciddi ray ve gaban dövüştü de oden izledi sanan mı var? Oden bile tayfadan ayrılırken bir tek roger ve raydan bahsediyor. Kara kral diyor. Kimse sanjinin konumundaki gabanı iplemiyor. oden bile :p
Oden her zaman WB tayfasında değildi o yokken Ray'ın rakibi kim olacaktı? En büyük olasılık Rakuyo. Yani Rayleigh güçlü karakterdir eyvallah ama sonuçta ikinci adam. Oden de öyle. Yani bunlar ne kadar güçlü olsalar da bir Yonko etmezler. Onların karşısında varlık gösterirler ama yenilirler.

Yıl oldu 2020 hala çizikler sadece Amiralleri düşürüyor. Sadece bir çizik. Geçiniz bunları efendim. Rayleigh'i ben de güçlü görüyorum ama Amiral çizmesi onu Amiral de yapmaz Yonko da yapmaz. Çizik de tıraş yarası kadar. İnsan olmayan Kaido ve BM'ye neler oldu gördük. Rayleigh'i beklenti olarak yorumlarız sadece. Bir şeyini görmedik.

Yıl oldu 2020 hala çizikler sadece Amiralleri düşürüyor. Sadece bir çizik. Geçiniz bunları efendim. Rayleigh'i ben de güçlü görüyorum ama Amiral çizmesi onu Amiral de yapmaz Yonko da yapmaz. Çizik de tıraş yarası kadar. İnsan olmayan Kaido ve BM'ye neler oldu gördük. Rayleigh'i beklenti olarak yorumlarız sadece. Bir şeyini görmedik.
Gençliği Amiral vardır işte.

Oden her zaman WB tayfasında değildi o yokken Ray'ın rakibi kim olacaktı? En büyük olasılık Rakuyo. Yani Rayleigh güçlü karakterdir eyvallah ama sonuçta ikinci adam. Oden de öyle. Yani bunlar ne kadar güçlü olsalar da bir Yonko etmezler. Onların karşısında varlık gösterirler ama yenilirler.
Ray'in karşısında Whitey Bay var. Shakky'den sonra zevkli bir adam olduğunu gösterdi.

Reis ciddi misin? Koskoca KK sağ kolu, yaşlı ve uzun yıllar kılıç tutmamış haliyle amiral tutuyordu. Sen gelmiş yc6'lık adam'a rakip diyorsun. :/
Kim olacak başka adam mı var? Diğerleri sübyan daha o zaman Rakuyo'nun ikinci adam olma olasılığı çok. Marco olacak hali yok o yaşta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık