Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Onları Z yetiştirmedi mi ? Amiralleri, Garp'ın yetiştirdiğine dair bir şey geçti mi seride.
illa tek tek ilgilenmesine gerek yok, adam roger kovalarken katılan olmuştur, varsa yanında başka işe giden olmuştur da olmuştur. yoksa bu adamlar dünya üzerinde başka kimlerle kapışıp güçlenmiş olabilirler :S

illa tek tek ilgilenmesine gerek yok, adam roger kovalarken katılan olmuştur, varsa yanında başka işe giden olmuştur da olmuştur. yoksa bu adamlar dünya üzerinde başka kimlerle kapışıp güçlenmiş olabilirler :S
Chapter 0 olmalı. Garp Roger'a giderken yanında Sakazuki var.

Edit: Yanında yazmışım. Galiba önünde gidiyordu. Reis istekli. :D

Chapter 0 olmalı. Garp Roger'a giderken yanında Sakazuki var.
Arkadaşlar pay çıkarmanız gereken şeyler olabilir tabi ben bunu sormadım, bu karakterleri Garp'ın yetiştirdiğine dair bir şey geçmedi diye biliyorum yani eğitim anlamında. Varsa, kaçırdıysam öğreneyim diye soruyorum.

Z'nin bunları yetiştirdiği filmde geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam tabi ne kadar Canon bilgi bilemiyorum.

Not: Z'nin filmi hariç Z karakterinin Canon olduğu aklımda kalmış.

bence yonkou da değil, amiral de değil. amirali belki alabilir lakin yonkouyu alamaz ama ikisiylede kapışabilir uzun süre.

İmparatorlar:Beyazsakal,Big mom,Kaido,Shanks,Teach.

Amiraller:Sakazuki,Garp,Sengoku,Kizaru,Aokiji,Fujitora,Kong,Issho,Ryokugyu.

Beyazsakal imparatorlar içinde bile istisnai bir adam.Korsanlar kralına denk ve one piece'e en yakın kişi.

Garp'ta amiraller içinde en çok sıyrılan kişi,denizcilerin
kahramanı.

Ele aldığımız kişide buradakilerin çoğunu güç olarak aşmış,efsanevi korsanlar kralı Roger'ın sağ kolu kara kral Rayleigh.

Kara kralın elimizde çok bir verisi yok Kizaru ile bir kapışması var.Bir de Garp tarafından aldığı övgüler.

Bence genç gücünün zirvesinde bir Rayleigh yukarıda saydığım adamların arasında olmayı hakeden birisi.

Amirallerin her birini tam anlamıyla denk görmediğim gibi,imparatorların da her biri tam anlamıyla denk değildir.

Bana kalırsa genç Rayleigh şu anki Shanksa çok çok yakın güçte birisi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık