Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Garp'ın dediğini süper şekilde çürüttüm. Az biraz dikkat edilse öyle denir zaten. 2 efsane mi evet 2 efsane. Başa çıkmak konusunda senin senin başa çıkma anlayışın Ace'i kurtarıp kurtarıp kaçmaksa belki derim. Ama yok eğer Rayleigh gelseydi Wb tarafı kazanırdı diyorsan diyecek başka bir şeyim yok. :D
Bir şey diyeceğim. Ray ve Mf ile ne alakası var bu işin? Orada Ray o an Mf savaşında mı? Hayır. Bir adada bekliyor adam. O da diyor ki o adamı öyle kolay alamayız bir de Wb var zaten iki efsane ile uğraşamazsın diyor.
Zoro'yu yüceltmen için Zoro yeterli değildir. Eğer Mihawk ya da Rayleigh amiral altı düzeydeyse onların seviyesine erişmek ya da geçmek isteyen Zoro nasıl yonko ya da amiral oluyor?
Benim demek istediğim Ray ya da Mihawk'ı o yüzden yüceltmiyoruz sadece bir şeyler görüyoruz ve karakterlerin hakkını veriyoruz ama bu karakterlerin en büyük gömülme nedeni bu konuştuğumuz şey işte. Zoro ile ilgili olmaları. Zoro için Ryuma da yeter, hadi Ryuma'yı da gömsünler? Gerçi zamanında Ryuma'ya bile BALON diyenleri de gördü bu gözler. He illa Ray ve Mihawk ise olay o adamlar da yeterince iyi.
Roger ortalama bir grand line korsanı gücünde olsaydı ben nasıl Luffy'ye yonkoları geçecek adam derdim? :/
Aynen bu dediğin doğru O yüzden ne yapıyoruz? Zoro ile ilgili olanlara balon diyoruz değil mi? :D
Çiziği ne koşullarda attığını bilmiyorsun galiba, bilseydin böyle demezdin.
Hangi koşullarda atmış? Işık hızında hareket eden adamın hareketini ön görüp basıyor çiziği. Sonra da adam ile güzelce çarpışıyor.
Alamama örneğini Luffy ile açıkladım zaten. Hala denizcilerin Kizaru karşısında terleyen Rayleigh'e saldırmaktan ürkeceğini düşünüyorsan, Luffy bir örnekle de ikna edemediysem seni, yarın bir gün Brook>Wb de dersin, Sanji>Roger da. Her şeyi beklerim.
He böyle deyip işin içinden çıkıyorsun yani. Ama sonrası için varsayımda bulunuyorsun Ray yoruluyor yenilirdi diye. O zaman bende diyeyim ki Ray dövüşü uzatmaz indirirdi nasıl olsa belli değil ne olacağı.

Bir şey diyeceğim. Ray ve Mf ile ne alakası var bu işin? Orada Ray o an Mf savaşında mı? Hayır. Bir adada bekliyor adam. O da diyor ki o adamı öyle kolay alamayız bir de Wb var zaten iki efsane ile uğraşamazsın diyor.

Benim demek istediğim Ray ya da Mihawk'ı o yüzden yüceltmiyoruz sadece bir şeyler görüyoruz ve karakterlerin hakkını veriyoruz ama bu karakterlerin en büyük gömülme nedeni bu konuştuğumuz şey işte. Zoro ile ilgili olmaları. Zoro için Ryuma da yeter, hadi Ryuma'yı da gömsünler? Gerçi zamanında Ryuma'ya bile BALON diyenleri de gördü bu gözler. He illa Ray ve Mihawk ise olay o adamlar da yeterince iyi.

Aynen bu dediğin doğru O yüzden ne yapıyoruz? Zoro ile ilgili olanlara balon diyoruz değil mi? :D

Hangi koşullarda atmış? Işık hızında hareket eden adamın hareketini ön görüp basıyor çiziği. Sonra da adam ile güzelce çarpışıyor.

He böyle deyip işin içinden çıkıyorsun yani. Ama sonrası için varsayımda bulunuyorsun Ray yoruluyor yenilirdi diye. O zaman bende diyeyim ki Ray dövüşü uzatmaz indirirdi nasıl olsa belli değil ne olacağı.
Senin görüşlerindir saygı duyarım. İkimizin daha da agresifleşmesine gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık