Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rayleigh ve Oden Arenaya Çıkıyor

Kaçıncı rauntta yenilirler?

• Kullanılan toplam oy
    120
Yanında 4 kişi yok, toplamda 4 kişiler. O 3 kişi çok güçlü isimler değil. Kuma ve Ivankov daha güçlüdür mesela o üçlüden. O iki amiral kendini tutuyorsa da Sabo da tutuyordu. Amacı Kuma'yı yakalamaktı, yakaladı da. Gayet büyük bir iş başardı.
Karasu güçlü birine benziyordu bence.Amiral'ler gücünü düzgün kullanamamış ve Sabo'nun herhangi birisine ciddi bir yara verip vermediğini bilmiyoruz. Sabo'yu direk o klasmana çıkarmak saçma geliyor bana. Daha kesin bir icraati olsa o seviyede olabilir derdim.

Rayleigh bi tık ileride olabilir çünkü gelecek görüşü bildiğimiz kadarı ile Oden'de yoktu ama Rayleigh'te var gibi

La Croco'ya rağmen seni seçtim. Gidip 2 dk da sattın mı? Şaka bir yana Croco uzaktan dövüşse yeter, dofy ile ikisi acayip uyumlu olurlar. İçlerinden geçerler. Alan avantajı bunlarda meyve bunlarda.
Satacak bir şey yok, hem sallıyorsun "Croc'a rağmen" falan diye bir de sattın mı diyorsun? Sizi hurdacıya versem yeridir bırak satmayı. :D

Crocodile'ın uzaktan dövüşmesine gerek yok, yakından da halleder her türlü. Meyve hakimiyeti üst düzey. Logia ustalığını NW de göstersin o zaman daha net konuşuruz. Seriye hala 1000 bölüm öncesinden, sadece istediğin yere bakmayı bıraktığında fark edebilirsin. Fiziksel gücü hayvan gibi olan biriyle geçmişte caylakken eşit dövüştüğü söyleniyor. Bunu sadece uzaktan saldırarak yaptı size göre heralde...

Satacak bir şey yok, hem sallıyorsun "Croc'a rağmen" falan diye bir de sattın mı diyorsun? Sizi hurdacıya versem yeridir bırak satmayı. :D

Crocodile'ın uzaktan dövüşmesine gerek yok, yakından da halleder her türlü. Meyve hakimiyeti üst düzey. Logia ustalığını NW de göstersin o zaman daha net konuşuruz. Seriye hala 1000 bölüm öncesinden, sadece istediğin yere bakmayı bıraktığında fark edebilirsin. Fiziksel gücü hayvan gibi olan biriyle geçmişte caylakken eşit dövüştüğü söyleniyor. Bunu sadece uzaktan saldırarak yaptı size göre heralde...
Güncel croco güc olarak tam nerededir sence? Ben law ve kid'den güçlüdür diyorum. Meyvesi zaten en iyilerden marineford'da show yaptı. O 2 yıl aradada haki'sini çok geliştirmiştir gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık