Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rayleigh ve Oden Arenaya Çıkıyor

Kaçıncı rauntta yenilirler?

• Kullanılan toplam oy
    120
Kuzan da G4 Luffy'nin Nami yardımıyla indirdiği Cracker'e tek atmış. Çok büyük güçler. Bunu Teach de biliyor, özür diledi Kuzan'dan tayfasıyla savaşmasın diye.
Bir gün one piece topluluğu amiraller ile yonkouların eşit olduğunu anlayacak. Bu kişiler arasındaki savaşlar yakın zorlukta olur hep.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostum ilk yorumunda bile konuyu okumadığını anlamıştım. Ace yaşasaydı şimdi ne seviyede olurdu ona göre seviye biçeceksin öldüğü halini değil..

Resimlere o kadar uğraştım iki okuyun kuralları olsun yav en başa yazdım kuralları.
Kuralları zaten okudum ama dediğin şey çok subjektif. Benim için Ace o kadar güçlü olmaz. Kimisi için Ace Luffy'den bile daha güçlü olurdu. Keşke Ace yerine gerçekten ne olduğunu bildiğimiz birini seçseydin.
Ace beyazsakal korsanlarına katılmadan önce jinbei ile aynı seviyeydi. Katıldıktan sonra yıllar geçti ve tek meyveli Karasakala yenildi.

Forum'a özel demedim. Twitterda genel one piece fandom'u bu şekilde düşünüyordu. Amiraller ile kumandan'ların cok yakın olduğunu söyleyenler vardı.

King ve Queen dövüşlerinden 1 hafta sonra greenbull ile karşılaştı ve tek yediler sorun nedir?

Niye hafife alındığını düşünüyorsun? Ace yaşasaydı demiş adam. Her karaktere gökten p-up yağıyor hızlı hızlı gelişiyorlar. Roger'ın öz oğlu, potansiyelini kendisini tanıyan herkese kabul ettirmiş Ace mi gelişim gösterip de amiralleri geçemeyecek bu mu abartı
Ciddi dövüşler geçirse Ace o seviyeye gelir. Sadece 2 yıllık antremanla olmaz diyorum

Kuralları zaten okudum ama dediğin şey çok subjektif. Benim için Ace o kadar güçlü olmaz. Kimisi için Ace Luffy'den bile daha güçlü olurdu. Keşke Ace yerine gerçekten ne olduğunu bildiğimiz birini seçseydin.
Ace beyazsakal korsanlarına katılmadan önce jinbei ile aynı seviyeydi. Katıldıktan sonra yıllar geçti ve tek meyveli Karasakala yenildi.
Tek meyveli Karasakal dediğin hile yapmadan Shanksa kalıcı yara bırakıyor.

Ciddi dövüşler geçirse Ace o seviyeye gelir. Sadece 2 yıllık antremanla olmaz diyorum
O veya bu şekilde olacak işte. Law Dof yenilgisi sonrası sağda solda dolanırken uyanış açmış. Çünkü serinin güncelinde hikaye daha aşağısını kabul etmezdi. Ace'i de öyle düşün. Kaido ile dövüşebilecek seviyede gelişim sağlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık