Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Queen"in Rakibi Kim Olacak?

Queen"in rakibi kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'ye antrenman olmak için fazla güçlü Queen.

Sanji için fazla. Aslında dendiği gibi uygun rakip olabilirler ama dövüşecekler demek için fazlası gerek. Güç gibi şeyler. :/

Kid içinde eğer yine antrenman niyetineyse güçlü ama teke tekse Kid bunu çiğ çiğ yer. Ki Kid'in gözü Kaido'da zaten.

Sanji vs Drake olmasa bile mantıklı. İkisi dövüştü. Sanji için Queen iyi rakip ve Queen Drake'in patronu.

Ama başka birileri de olabilir. Bu arc bizimkiler sayısal olarak iyi durumdalar. Kınlar ve novalar kapışabilir ya da Sanji'nin ekip arkadaşı Drake'den başkası olur.

Denjiro için de fazla gibi.

Jinbe ve Reiju poşet olurlar.

Queen'e ve çoğu karaktere rakip biçemiyorum. :(

Tamamdır. :)

Luffy'ye antrenman olmak için fazla güçlü Queen.

Sanji için fazla. Aslında dendiği gibi uygun rakip olabilirler ama dövüşecekler demek için fazlası gerek. Güç gibi şeyler. :/

Kid içinde eğer yine antrenman niyetineyse güçlü ama teke tekse Kid bunu çiğ çiğ yer. Ki Kid'in gözü Kaido'da zaten.

Sanji vs Drake olmasa bile mantıklı. İkisi dövüştü. Sanji için Queen iyi rakip ve Queen Drake'in patronu.

Ama başka birileri de olabilir. Bu arc bizimkiler sayısal olarak iyi durumdalar. Kınlar ve novalar kapışabilir ya da Sanji'nin ekip arkadaşı Drake'den başkası olur.

Denjiro için de fazla gibi.

Jinbe ve Reiju poşet olurlar.

Queen'e ve çoğu karaktere rakip biçemiyorum. :(

Tamamdır. :)
Sanji diable-kama uyanış yaparsa Queen pert :rolleyes:

:rolleyes:

Queen Dof + seviye bir eleman. Kınların gücünü tam kestiremiyorum sağlam elemanlar. Şu şerefsiz gülüşlü kın olabilir cidden.
Luffy olmaz, daha büyük işlerin adamı o şuan.
Sanjide çok zor hatta zoro bile belki.
Kid diyorum ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık