Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Queen"in Rakibi Kim Olacak?

Queen"in rakibi kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düz mantık bakarsak kawamatsu'nun olması gerekir. Yani en azından dövüşmesi gerekir ama plan dahilinde yapılırsa dövüşler ki hiç sanmıyorum o zaman kide denk gelir herhalde. Etrafta bu kadar adam doluyken bu dövüşlerin teke tek yapılması zaten çok zor. Big mom tarafını düşününce ikiye iki dörde üç falan gibi eşleşmeler de olabilir. O yüzden ben hakkımı Kidd-kawamatsu vs queen'den yana kullanıyorum.

Edit: aslında düşündüm de sanji ve kawamatsu olsa daha güzel olur.

Son düzenleme:
Bemce Kid diyenler ya Kid'i Queen ile dövüşecek kadar güçsüz görüyor. (Queen güçsüz değil ama Kid'in hedefi ve kapasitesi fazla) Ya da Queen ile dövüşüp sonra Kaido karşısında dövüşe katılacak kadar çok güçlü görüyor.

Queen Luffy'ye sağlam kan kusuturur yalnız. 2 power up aldı diye Queen'i salata niyetine kullanamaz.

Bence de kesin alamaz.

Not: Gerçek
Kusturamaz.Queen Linlin'den darbe bile yemeyip yarı baygın haldeyken Luffy b.hakisini çok geliştirmemiş halde bile Linlin'den darbe yiyip etkilenmedi.Luffy g4ü açtığında direk katliam olur.Luffy karşısına Cracker geldiğinde bile bu adam güçlü birisi her şeyimle dövüşmem gerek diyordu.Udon'da Queen'in ilk gözüktüğü sahnede ise hey balon seni uçurursam gitmemize izin verir misin diyor.Adamı çok ciddi tehdit görmediği bile bariz yani.Ki bu b.haki kasmadan önceki Luffy.

Sanji gen uyanışı yapıp alır. Zoro vs. King, Sanji vs. Queen olmalı, Kidd Kaido'nun oğluyla kapışır iki atarlı ergen, Law+Luffy vs Kaido da olursa tatmin edici dövüşler görürüz. Ancak BM tarafı her şeyi bozuyor. :(

Kid vs Queen on numara olur. Mekanik kolların çekimsel kuvvetlerini izleriz. Conta, dişli , yakalı flanş felan akarlar dövüşte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık