Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Pudding Kim?

Pudding kim çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lola çok saçma olur. Geçmişte hayatını borçlu olduğu insanlar bunlar. Böyle bir durumda, Sanji'yi bu durumdan kurtamaya çalışır gibi geliyor.

Lola çok saçma olur. Geçmişte hayatını borçlu olduğu insanlar bunlar. Böyle bir durumda, Sanji'yi bu durumdan kurtamaya çalışır gibi geliyor.
Lola bana da saçma gelmeye başladı. Ya Lola 34.kız falan olup evlenmiş olarak karşımıza çıkacak ya da dediğin gibi 35.kız olup Sanji'ye yardım edecek.

Kaçıncı kız olursa olsun yardım edecektir zaten. Bu yüzden Puding olmaz o. Diğer damatlardan da tanıdıklar çıkar. Onlar da yardımcı olur.

Lola bana da saçma gelmeye başladı. Ya Lola 34.kız falan olup evlenmiş olarak karşımıza çıkacak ya da dediğin gibi 35.kız olup Sanji'ye yardım edecek.

Kaçıncı kız olursa olsun yardım edecektir zaten. Bu yüzden Puding olmaz o. Diğer damatlardan da tanıdıklar çıkar. Onlar da yardımcı olur.
Bilmukabele.

Sanji'nin bir aşkı var zaten:

''Bu sebeple!''....

Sanji'nin evlendirileceği kız muhtemelen Lola ya da onun kadar çirkin bişiy olacak ve Sanji bu izdivacı kat'iyyen reddedecektir :) Ancak bu işler reddetmekle olmuyor. Sanji istemeyecek ama emir büyük yerden (Bigmom). İstese de karşı çıkacak gücü yok. Bu arada bir şey dikkatimi çekti. Ya da işkillendim diyim.

Bege'nin kurduğu cümleye bakın.

''İşine duygularını karıştıran zavallılar ^^asla yükseklere çıkamazlar^^''

Bana öyle geliyor ki, yonkouların emri altına giren tüm novalar, bunu hem başka çareleri olmadığı için hem de bir gün yeterince güçlendiklerinde onları sırtından vurmak için yapıyorlar. Db takip edenler bilir, bunu aynı Vegeta'nın bir gün güçlenip Frieza'yı yenmek istemesi gibi düşünün. En kötü jenerasyon bu demek sanırım. Bege'nin bu cümlesinden, gözünün aslında yükseklerde olduğunu sezdim ben. Bunu nereye bağlayacağım, şuraya:

Dikkat ederseniz, Pekoms Sanji'leri yakalama operasyonunun başarısız olacağını söylerim dediğinde Bege buna şiddetle karşı çıkıyor. Peki bunu Mom'a olan korkusundan mı yoksa bağlılığından mı yapıyor dersiniz ? Hayır. Belki Sanji ve 35. gelin izdivacı ilerde Bege'yi daha güçlü yapacak bir gelişme. Sanji'nin düğününden ilerde kendisi çıkar sağlayacağı için Pekoms'u devre dışı bırakmış olabilir.

Sanji'nin Mom'a karşı gelecek gücünün olmadığından bahsetmiştim, burdan devam edeyim. Sanji istemese de bu kızla evlendirilmeye zorlanacak. Kaido'dan ayarı yiyen Kidd'ler Shanks'a daha çok yollarının olduğunu anlayacak, abi biz hata ettik, affet diyecekler ve zaruri istikamet değişikliğine gideceklerdir :) Sanji'nin düğününü ve bu düğünü tayfanın (oğlan tarafı :D) istemediğini, Bigmom'a operasyon yapılacağını duyan Kidd, zaten Mom'a karşı bir gıcıklığı var, bu olayı da fırsat olarak görecek ve Luffy'lerle birleşip Bigmom'un üstüne yürüyecek.Ondan sonra yer misin yemez misin:at:

Son düzenleme:
@Densetsu no Samurai
Düğünde büyük ihtimal 34 tane de damat olacaktır. Bunların zaten 10'u falan eski yüzler çıkar. Onlar da destek olur.
Çeşitli çeşitli davetliler olacaktır. Korsanından tutun krallarına,kraliçelerine kadar. Bunlardan da destek çıkar.
Jinbei ve balık adam adası da düğüne gelir. Hepsi gelmese bile belli başlı kişiler.
Pekoms reyiz ve Minkler de gelir.

Bizim müttefikler de gelir ve dediğin gibi düğün cenaze evine döner. :)
1000 kişi varsa 500 vs 500'e döner o olay. :D

Eklenen yeni dostlar da bu dövüşten sonra son savaşa kadar beklemeye geçerler.

@Densetsu no Samurai
Düğünde büyük ihtimal 34 tane de damat olacaktır. Bunların zaten 10'u falan eski yüzler çıkar. Onlar da destek olur.
Çeşitli çeşitli davetliler olacaktır. Korsanından tutun krallarına,kraliçelerine kadar. Bunlardan da destek çıkar.
Jinbei ve balık adam adası da düğüne gelir. Hepsi gelmese bile belli başlı kişiler.
Pekoms reyiz ve Minkler de gelir.

Bizim müttefikler de gelir ve dediğin gibi düğün cenaze evine döner. :)
1000 kişi varsa 500 vs 500'e döner o olay. :D

Eklenen yeni dostlar da bu dövüşten sonra son savaşa kadar beklemeye geçerler.
Mom'un, ağır şeker vergilerinin altında ezilen damatları da bu işi fırsat bilir değil mi ? :D Sanji tam imzayı basacakken hurraaaaaaaaaaaaaaa :)

Bu olaydan sonra Sanji arkasına damatları ve kendi krallığının gücünü bile alabilir. Kendi krallığı da muhtemelen Mom tarafından kontrol ediliyordur. Babası, oğlum senden Allah razı olsun, bizi büyük dertten kurtardın deyip krallığın başına geçirir Sanji'yi :) Gerçi Sanji kabul etmez. Hayalim var baba. O zamana kadar sen krallığı yönet, işim bitince ben gelini alıp (Violet) gelicem der :D

Yalnız düşünsenize böyle bir durumda ne kadar müttefik toplayacağımızı. Bigmom'un inmesiyle

• Balıkadamlar
  • Damatlar
  • Pekoms ve Mink kabilesi. Pekoms rengini belli etti bence. Hele ki Mom Pekoms'u aramaz sormaz, Bege'ye aferin iyi etmişsin derse o iş orda biter.
Bu muazzam bir güç demek. Seri sonunda bizimkilerin arkasında en az 500 gemilik bir müttefik gücü olacak bence :oleyo:

Mom'un, ağır şeker vergilerinin altında ezilen damatları da bu işi fırsat bilir değil mi ? :D Sanji tam imzayı basacakken hurraaaaaaaaaaaaaaa :)

Bu olaydan sonra Sanji arkasına damatları ve kendi krallığının gücünü bile alabilir. Kendi krallığı da muhtemelen Mom tarafından kontrol ediliyordur. Babası, oğlum senden Allah razı olsun, bizi büyük dertten kurtardın deyip krallığın başına geçirir Sanji'yi :) Gerçi Sanji kabul etmez. Hayalim var baba. O zamana kadar sen krallığı yönet, işim bitince ben gelini alıp (Violet) gelicem der :D

Yalnız düşünsenize böyle bir durumda ne kadar müttefik toplayacağımızı. Bigmom'un inmesiyle

• Balıkadamlar
  • Damatlar
  • Pekoms ve Mink kabilesi. Pekoms rengini belli etti bence. Hele ki Mom Pekoms'u aramaz sormaz, Bege'ye aferin iyi etmişsin derse o iş orda biter.
Bu muazzam bir güç demek. Seri sonunda bizimkilerin arkasında en az 500 gemilik bir müttefik gücü olacak bence :oleyo:
Son savaşta tüm müttefiklerin sadece gelişini çizmesi 10-20 bölüm sürecek gibi gözüküyor. O kadar fazla oldular ki. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık