Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Pudding Kim?

Pudding kim çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hay ben sizin :hhh:
Oda gidecek sanjiye fıstık gibi kız verecek he ? Ulan o adam ölürde gene çizmez öyle senaryo
Olursa en fazla Lola olur o kader Uleyn :ehe:

Bence üç gözlü kız çıkacak. Bonney asi bi tipe benziyor. Böyle şeylere gelmez. Üç gözlü kız uslu uslu kaderine razı bir şekilde annesinin yanında oturuyordu. Ayrıca Linlin kendi adamlarını yerken kız pek halinden memnun görünmüyordu. Bence Sanji onunla birlikte oradan kaçacak.

Yanlış oy verdim. :/

Bence üç gözlü kız çıkacak. Bonney asi bi tipe benziyor. Böyle şeylere gelmez. Üç gözlü kız uslu uslu kaderine razı bir şekilde annesinin yanında oturuyordu. Ayrıca Linlin kendi adamlarını yerken kız pek halinden memnun görünmüyordu. Bence Sanji onunla birlikte oradan kaçacak.

Yanlış oy verdim. :/
Güzelde birde avatarımı kullanmasan :(

Bonney çıksın isterim uyumlu çift olurlar. Sanji gece gündüz yemek yapar Bonney de yer. Hem Bonney Ace'in üvey kardeşi çıkacak daha.:D

Belki de bu bilinmiyordur. Hem Big Mom'ın kızları, doğrudan kızları değildir. Evlatlık edinmiştir.WB'e baba demeleri gibi. :(
Olabilir. Hatta Bonney direkt Akainu nun kızı yada yiğenide olabilir yada bir Gorusei torunuda olabilir. Kızı Bigmom a kaptırmış olabilirler. Bonnyde kafasına buyruk olduğu için Bigmom dan kaçıp dört denize dönmüş olabi-

Yok birader o kadar dallanıp budaklanmaz Ace ve Luffy den fazla aile ilişkisi genişletilen karakter çıkmaz gibi gözüküyor.

-Şimdilik-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık