Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Pudding Kim?

Pudding kim çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    100
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney olma ihtimali yok bence.Lola yada Lola'ya benzer tipte biri olacağını da düşünmüyorum.Sanji'nin kısmeti Violet ile açılmıştı aynı şekilde devam edeceğini düşünüyorum,üç gözlü kız olabilir.

3 gözlü kız cok saglam dövüscü cıkacak bence. yani nakama. pudding hanımefendi ise ismi gibi şişman puding gibi tipsiz biri cıkacaktır. sanjiye e.oda daha iyisini layık görmez :D

Çok yüksek ihtimalle Tek Gözlü Kız diye düşünüyorum. Kasten saçları ile alnı kapatılmış gibime geliyor.

öncelikle kızın kim olabileceği hakkında bir fikrim yok ama olay örgüsü: luffy-gil olaya düğün anı yakınken dahil olur. ortama vardıklarında bir şekilde luffy gruptan ayrı düşer. birkaç parçaya da ayrılabilirler. önemli değil. neyse luffy, sanji'yi ararken gelinin odasına düşer. onla konuşur dost most olur. düğün anında sanji tam "hayır" diyecekken, luffy "evet de lan" der. "evlen bu kızla, ben zaten onu nakamalığa davet ettim" der. sanji de zaten kızı beğenmiştir. içten içe onu istemesine rağmen, ailesine olan kini yüzünden bu evliliği istememektedir. sonra işte, luffy-gil, sanji ve kızı da alarak kaçarlar. yani sonuç: kız kaçırma olayı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık