Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Hiç pişmanlığım yok diyor Ace.Yani atar gider diye kızıyorsunuz da adam yanlış birşey yapmadım ben diyerek ölüyor.Bir daha dünyaya gelse yine aynını yapar öyle bir adamdı Ace.:sapkali:
Karaktersiz işte. Dediğin üstüne şu sahne en iyi cevap olacaktır.

Kızıl köpeğe birinin ağzının payını vermesi gerekiyordu.Wb ve tayfası bu konuda yanlış yaptı aslında sineye çekmek ne kadar doğru.Roger laf eden herkesi katletmiş Kid bana güleni katlettim diyor.Kimse tek laf etmeyince Ace elini taşın altına koymak durumunda kaldı.

Kaçmasına kaçabilirdi sineye çekip ama sonrasında denizlerde kendime " Adam " diyerek dolaşamam dedi ve kaçmadı.Yani o lafı yiyip kaçmak adam için ölümden farksız.O yüzden sonuç ne olursa olsun onun için daha kötüsü olamaz.Bu açıdan bakmak lazım.
Üzgünüm ama babam dediği adam senin için burada öleceğim derken, arkadaşı Oars kendisi için ölmüşken, ve beraber büyüdükleri kardeşi kendisini kurtarmak için Ivankov"un hormonlarına hayatının yirmi yılını vermişken, o döktüğün ''ADAM'' edebiyatının hiç bir değeri yok.

Karaktersiz işte. Dediğin üstüne şu sahne en iyi cevap olacaktır.

Üzgünüm ama babam dediği adam senin için burada öleceğim derken, arkadaşı Oars kendisi için ölmüşken, ve beraber büyüdükleri kardeşi kendisini kurtarmak için Ivankov"un hormonlarına hayatının yirmi yılını vermişken, o döktüğün ''ADAM'' edebiyatının hiç bir değeri yok.
Kurtardılar zaten onlar boşa gitmedi.Ace kurtuldu Wb tayfasının bir üyesi olarak denizcilerle savaşıyordu.Sonra Wb bütün tayfasına bırakın beni gidin dedi.Herkes gidiyordu bu konuda Ace'in bir farkı yok.Ace bir kere kurtulmuş onu öldürmek için ekstrem birşeyler lazım.Kimsenin emeği boşa gitmedi.Daha ölmezdi Ace çünkü güçlü birisi.Nitekim Akainu ile attığı vs bittiğinde de Ace ölmedi.

Ne zaman ki Akainu kahpelik yaptı.Ace'i öldüremiyorum 5 dakikada o zaman bari kardeşini Dragon'un oğlunu öldüreyim dedi o zaman herşey oldu.Ace bir seçim yaptı.Ya Luffy ölecekti yada o ölecekti.Shanks'in kolunu vermesi gibi aynen.Tabii Akainu için öyle araya girersen kolla kurtaramazsın.

Ace seçimini yaptı hayatını değiş tokuş etti.

Ne laflara cevap vermesi ne de Akainu ile vs atması ölmesine sebep değil.

Ölmesine sebep Luffy.Çapını bilmeyen Luffy 3 amiral karşısına çıkıyor ölmüyor şansıyla.Kuzan öldürecekken yine biri kurtarıyor.Sonra bizim süper zeka Luffy bunları görmesine rağmen bir amiralin 10 metre yakınında bulunup yere kart düşürüp düşürdüğü yerde aramaya başlıyor.Çekirge bir sıçrar iki sıçrar.Amiral seni öldürür işte sen daha çaylaksın.Ace kurtulduysa bırak savaş meydanını git gerekirse.İşte böyle çapını bilmeden devler liginde kalırsan ölmek üzereyken kurtarırlar adamı.

@Millennium Wizard
Ağzından bal damlıyor reyiz. Magmaseverlere ne güzel yazıyosun. Bir de kalkmışlar hala Ace'e laf ediyorlar.
Magmaseverler malesef Ace vs Akainu 5 dakikalığına dövüşse direk Ace ölecek sanıyor.:artiz:Şöyle zaman alan bir dövüş sonucunda Ace'den uzuv alır kazandıktan sonra da isterse öldürür.Ona birşey diyemem ama zaman harcar.Jinbe bile koca anaya direniyor öyle kolay değil bu işler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık