Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Malum olaylar olmasaydı ve ruficik gibi bir şekilde plot armor kuşanıp hayatta kalsaydı serinin değişen dinamiklerini de göz önüne alarak şuan amiral seviyesi olurdu demek fazla abes kaçmaz bence. En azından sağlamından bir sağ kol olurdu.

Kelime oyunu falan yok. Roger ve alfa kelimesinin yanyana geldiği bir cümlenin mantıklı olması olması için o "k" şart!

Baba da iktidarsız falan değil. İftira falan atmayalım.
Roger konusunda ise adam alenen kızın günahına girmiş işte. Kimbilir ne yalanlar ne vaatler verdi kıza.
Kıza gidip "Ya yavrum. Biliyorum ben senin baban yaşındayım ve çok hastayım. O kadar hastayım ki yakında ölecem. Ama tabi öyle hastalıktan ölmek şanıma yakışmayacağı için de gidip teslim olup idam edilerek öleceğim. Fekat bundan önce geldim gidiyorum. Şu koca dünyada bir tane dikili ağacım yok. Bir oğlum olsun istiyorum. Dünya Hükümeti onu öldürmek için arasın falan diye yani. Tabi anasını da hapse atarlar muhtemelen. Benden hamile kalıp, hamile halinle bir başına Dünya Hükümeti'nden kaça saklana bir hayat yaşasana sen." diyecek hali yok herhalde.
Kızı kandırmış. Kimbilir ne yalanlar, ne vaatler saydı kıza. Tabi başında kavak yelleri. Karşısında da Korsanlar Kralı. Üstelik o da bir D.
Güvendi. Babası yaşında olmasına rağmen sevdi.
Ne bilsin onun yüzünden bebeğini koklayamadan öleceğini.
Ne bilsin yavrusunun 20 yaşına kadar yaşayıp, uğrunda canını vermiş olmasına rağmen babası olacak gavattan dolayı idam edilme kaderinden kaçamayıp öleceğini.
O kız bunları mı hayal etti sanıyorsun sen?
Gerçek Kesit senaristlerinden biri miydin?

Bu daha iyi bence
Aynen. Roger burnu sağolsun dskfjşlasdkf
Bunu bana değil Oda'ya sorman lazım kekocuğum, biz beyimizin yazdığı şeyi açtık sadece.
Sen baya kendince boşlukları doldurmuşsun yalnız Roşi-kardeşim.
Bırak Roger'ı, Roger'dan kalan tek şey için canını ortaya koymuş Rogue. Sen de kalkıp kandırmalar, vaatler, aradaki yaş farkından falan dem vurmuşsun ve maalesef ortadoğululuk yapmışsın.

Sen baya kendince boşlukları doldurmuşsun yalnız Roşi-kardeşim.
Bırak Roger'ı, Roger'dan kalan tek şey için canını ortaya koymuş Rogue. Sen de kalkıp kandırmalar, vaatler, aradaki yaş farkından falan dem vurmuşsun ve maalesef ortadoğululuk yapmışsın.
Kekocuğum her türlü olayı siyasete coğrafyaya getirerek haklı olacağın fikrini kafana kim sokmuşsa onu sakın bir daha dinleme yahu.
Sağduyunun, aklın mantığın, noktaları birleştirmenin, boşlukları doldurmanın coğrafyayla falan alakası yok.
He evet. Haklısın Ortadoğuluyum. Senin gibi. Ama bunu kompleks haline falan getirmeye gerek yok.

Olan ortada. 50 yaşında ölmek üzere olan adam, teslim olup infaz edilmeden önce peşine Dünya Hükümeti'nin takılıp öldürmeden durmayacağını bile bile gidip çocuk yapıyor. Bunun için bir ton kadınla haşır neşir oluyor ama başarıyı evladı yaşında bir kızla, ki o kız da bir D. bu arada, elde ediyor.
Olanları az çok anlamak mümkün. Öyle öküz altında buzağı aramaya, aşka falan dalmaya gerek yok. Hele bunu yapmak için herhangi bir coğrafyaya ya da millete ait olmaya da gerek yok.

He gerçeklerin dile gelmesi seni üzüyorsa bilemem tabi. Ama bunun da coğrafyayla bir alakası yok.

Kekocuğum her türlü olayı siyasete coğrafyaya getirerek haklı olacağın fikrini kafana kim sokmuşsa onu sakın bir daha dinleme yahu.
Sağduyunun, aklın mantığın, noktaları birleştirmenin, boşlukları doldurmanın coğrafyayla falan alakası yok.
He evet. Haklısın Ortadoğuluyum. Senin gibi. Ama bunu kompleks haline falan getirmeye gerek yok.

Olan ortada. 50 yaşında ölmek üzere olan adam, teslim olup infaz edilmeden önce peşine Dünya Hükümeti'nin takılıp öldürmeden durmayacağını bile bile gidip çocuk yapıyor. Bunun için bir ton kadınla haşır neşir oluyor ama başarıyı evladı yaşında bir kızla, ki o kız da bir D. bu arada, elde ediyor.
Olanları az çok anlamak mümkün. Öyle öküz altında buzağı aramaya, aşka falan dalmaya gerek yok. Hele bunu yapmak için herhangi bir coğrafyaya ya da millete ait olmaya da gerek yok.

He gerçeklerin dile gelmesi seni üzüyorsa bilemem tabi. Ama bunun da coğrafyayla bir alakası yok.
Kız mı? :(

Rouge'un yaşı nerede geçiyor, mangadan atabilir misin? Hani ölmeden çocuk yapmayı düşünmesini eleştirebiliriz de, neden yaşla ilgili drama katıyoruz işin içine. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık