Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Sabo

Kim Alır?

• Ace

Kullanılan: 38 29.7%
  • Sabo

Kullanılan: 81 63.3%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 9 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    128
Seride 1 kere bile kullandığı gösterilmemiş karakterin haki kullandığını iddia etmek nedir ben gerçekten anlam veremiyorum. Bu kadar hakisi olan adamın niye 1 tane göğüs göğüse savaşı yok hep meyve kullanıyor? Tiç in meyvesini kapatabildiğini öğrendiğinde bile hala meyve dövüşünde ısrarcıydı bu adam. Demek ki alternatifi yok.
Ace ile ilgili bir flashback geldiğinde görücem bu kafada olanları :)..

Seride 1 kere bile kullandığı gösterilmemiş karakterin haki kullandığını iddia etmek nedir ben gerçekten anlam veremiyorum. Bu kadar hakisi olan adamın niye 1 tane göğüs göğüse savaşı yok hep meyve kullanıyor? Tiç in meyvesini kapatabildiğini öğrendiğinde bile hala meyve dövüşünde ısrarcıydı bu adam. Demek ki alternatifi yok.
İki sene önce haki böyle işlenmedi.

Ace'in haki bilmemesi söz konusu değil. Çocuk yaşta kral haki uyandırmış adam, WB gibi hakinin tillahını kullanabilen birinin yanında Ace bu gücü muhakkak biliyor ve kullanıyordur.

E.oda Ace'i göstermeden bitirdi. Ama mantıken düşününce Sengoku'nun bile potansiyelinden çekindiği adam üstün bir güce sahiptir.

Eğitim bu kadar önemli olsa denizciler akar giderdi ya da devrimciler uçardı. Koala eğitim almamış mı? Sanji, Zoro, Lufy ne eğitimi aldı? Bu kadar fark yaratıyorsa bunlar ölsün. Sabo yatsa da gücü bu olurdu çalışsa da. Lufy 2 sene önce denize ne seviyede açıldı vs. yaptıkça ne seviyelere geldi. Op'de sürekli 5-6 ay sonrası deyip arada eğitim falan yapılan dövüş sanatları ile ilgili bir seri olsa tamam diyeceğim de, öyle değil.

Sabo'nun eğitimini veya eğitim olayını kötülemiyorum ama gerçek bu.

Seni de attım hafızaya. ;)
Ace'te hakinin h.sini gördüğümüzde tekrar gündeme gelicek bu konu. Yani sen eminsin ki Ace'te Haki yoktu meyvesiz çöptü. Wb hiç öğretmedi buna. Meyve üzerine yoğunlaştı sadece. Yeni dünyada bulunmasına rağmen öğrenmeye tenezzül bile etmedi. Öğrenecek olsaydı öğrenemezdi zaten de. Ayrıca Luffy'nin Mf'de h.haki kullanmasına şaşırmasına rağmen. Kendin de olduğunu bu ekstrem gücün bilmesine rağmen. Haki konusunda gram bir şey öğrenmek istemedi. Evet o gün gelsin. Bunlar tekrar gün yüzüne çıkar. ;)

Haki bilmeyen 550 milyonluk adam olmaz. Geçiniz efenim o işleri. Ace basbayağı haki kullanıcısı idi. Olay Sabo gibi bir azmanın 2 yılda atacağı farkta. Şimdiki Sabo cidden fena yapar Mf'deki Ace'i.

Ace in savaştığı adamlar genellikle Logia tabanli heriflerdi. Smoker, Akainu, Kuzan ve Teach.
Hiç birinde de B. Haki kullanmadı.
Jinbei sadece burada meyvesiz bir faktör onunla da 5 gün savaşmış zaten.

E.Oda gücünü sergiletmemek için, bu tarz bir yol seçmiş olabilir.

Teach in yediği saldırıları, Sabo yese herhalde varlığı silinirdi. Neyse oyum Ace den yana.

2 karakteri de sevmem ama,2 yumrukta ağzı burnu dağılan karakteri sabo bangbus a atar.Gezdirir hava aldırır.Tek atar sabo.

Seni de attım hafızaya. ;)
Ace'te hakinin h.sini gördüğümüzde tekrar gündeme gelicek bu konu. Yani sen eminsin ki Ace'te Haki yoktu meyvesiz çöptü. Wb hiç öğretmedi buna. Meyve üzerine yoğunlaştı sadece. Yeni dünyada bulunmasına rağmen öğrenmeye tenezzül bile etmedi. Öğrenecek olsaydı öğrenemezdi zaten de. Ayrıca Luffy'nin Mf'de h.haki kullanmasına şaşırmasına rağmen. Kendin de olduğunu bu ekstrem gücün bilmesine rağmen. Haki konusunda gram bir şey öğrenmek istemedi. Evet o gün gelsin. Bunlar tekrar gün yüzüne çıkar. ;)
Sabo'yu yücelteceğim diye Ace'i bataklığa gömüyor elbette başka ne yapacaktı. :/ Ace devrimci olsa böyle olmazdı onu da at hafızaya. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık