Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu konu ile Ace'in ne kadar ezildiğini görmüş oluyoruz.:D Ace'in karşısına çıkabilecek kadar nitelikli biri değil Kinemon. :S ( Ya da ben göremiyorum.)

Karşılaştırılması hata.

Ace dediğimiz adam luffyden bile büyük potansiyele sahip uğruna savaş çıkarılan adam.Hükümeti geçtim Wb bile bu yüzden böylesine düşkün.Genç fidanlar solmasın diye.Roger'ın emaneti diye.Yoksa tayfadan sıradan biri yakalansa bu kadar çabalamazdı.Tohumuna para mı sayıyor sanki. :D

Luffy bir gün ace'i bile geçeceğim diyip durdu.Geçemedi.Adam öldü anca öyle geçebilecek.Zaten mangaka da geçebilsin diye öldürdü. :D Ölü bir adam yerinde sayacağı için.Düşünün ace ne kadar yüce bir şahsiyet. :) Roger seviyesi bir haki + mera mera ile rakipsiz olurdu.

Kinemon karşısında 550 milyon beli ödüllü, Hiken no Ace'i görünce zaten aman Allahım gozaru diyip kaçmaya başlar bildiğin. Ace ancak Ryuma'nın kılıcını falan çalacak, veya Momonosuke'yi kaçıracak ki Kinemon'un öyle gözü dönsün de saldırsın.

Ateş meyvesi yemiş eski usopp olsa belki kinemon alabilirdi. Ama sırf ateş kesebiliyor diye ace'i de kinemon gibi gereksize yedirmeye gerek yok. Ace balon bir karakter olabilir ama o kadar da değil be.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık