Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace
- Ace yeni dünyaya kadar hiç hakili kullanıcı ile karşılaşmamış olsun. çünkü yapısı itibarı ile kimseden kaçmayan biri Yeni Dünyada da mı hiç haki kullanıcısı ile karşılaşmadı? Tayfası mı korudu bu adamı?
- Ace Wanoyu ziyaret ettiği biliniyor. Wano da hiç mi ateş kesen veya Hakili adamla karşılaşmadı.
- Ace Yeni Dünyada kaç ödülünü artırıp bir çok savaşa katıldı hiç mi Haki kullanıcısı çıkmadı karşısına ?
- Çocukluğundan beri ağır şartlarda yetişip hiç bir düşmanından kaçmayarak Yeni Dünyaya gelmiş biri var. Kinemonda ne var??????????????????????????????????????

Seriyi düzgün analiz edebilen objektif bir Op fanı senin gibiler inan az buralarda

Ace, Wano'ya gitmişti demi, oradan bir Flashback patlatsa Oda, Ace Kinemon'a tek atarken güzel olur.

- Ace yeni dünyaya kadar hiç hakili kullanıcı ile karşılaşmamış olsun. çünkü yapısı itibarı ile kimseden kaçmayan biri Yeni Dünyada da mı hiç haki kullanıcısı ile karşılaşmadı? Tayfası mı korudu bu adamı?
Burada seni haklı çıkartayım, Ace kesin olarak yeni dünyada bulunan korsan kaptanı Doma'yı yenmiştir, Doma'da Haki olma ihtimali yüksektir. Üstelik tayfası diyor ki ''Ace yine yaptı.'' yani, Doma gibi yeni dünya korsan kaptanlarından daha öncede yenmiş demek oluyor bu.

Ace, Wano'ya gitmişti demi, oradan bir Flashback patlatsa Oda, Ace Kinemon'a tek atarken güzel olur.

Burada seni haklı çıkartayım, Ace kesin olarak yeni dünyada bulunan korsan kaptanı Doma'yı yenmiştir, Doma'da Haki olma ihtimali yüksektir. Üstelik tayfası diyor ki ''Ace yine yaptı.'' yani, Doma gibi yeni dünya korsan kaptanlarından daha öncede yenmiş demek oluyor bu.
Karakteri sevmemenin ve bence yenilir bu sadece benim görüşüm bir veriye dayanmak zorunda değilim dışında bir dayanağı. Arkadaşın istediği gibi mantıklı bakıldığında Ace'in böyle bir karaktere yenilme olasılığı sıfıra yakındır...

Üye silindi 1004

Ya Ace o kadar hakili adamı yendiyse, o kadar hakili adam gördüyse neden kendi bilmiyor? Embesil mi bu çocuk? Hani doğuştan hakinin en kralına sahip, paçasından bile haki akıyor. Bunu biliyoruz ve aksini iddia etmemiz imkansız ama, adam haki kullanmıyor. Ya bu adam embesil ya da geri zekalı demek değil mi bu? Ha ya da her zaman ki Ace kibiriyle "yaw ben zaten çok güçlüyüm ateş logiam var zaten hakiye ne gerek var" mı demiş? Hakisi olsa Karasakal'ı rahat döverdi bu çocuk sonuçta. Tüm bunlara baktığımız zaman ortaya çıkan sonuç Ace'in güçsüz olduğu değil, ağır geri zekalı olduğudur. Hani Ace bu koşullar altında Luffy'den bile daha düşük bir IQ'ya sahip. Dolu haki kullanıcısı göürüyor. Doğuştan Haki User, Haki Master'ın dümen komutanı ama, haki geliştirmemiş. Ben bu adama güçsüz demem ne derim biliyor musunuz? Süzme geri zekalı derim.

Ya Ace o kadar hakili adamı yendiyse, o kadar hakili adam gördüyse neden kendi bilmiyor? Embesil mi bu çocuk? Hani doğuştan hakinin en kralına sahip, paçasından bile haki akıyor. Bunu biliyoruz ve aksini iddia etmemiz imkansız ama, adam haki kullanmıyor. Ya bu adam embesil ya da geri zekalı demek değil mi bu? Ha ya da her zaman ki Ace kibiriyle "yaw ben zaten çok güçlüyüm ateş logiam var zaten hakiye ne gerek var" mı demiş? Hakisi olsa Karasakal'ı rahat döverdi bu çocuk sonuçta. Tüm bunlara baktığımız zaman ortaya çıkan sonuç Ace'in güçsüz olduğu değil, ağır geri zekalı olduğudur. Hani Ace bu koşullar altında Luffy'den bile daha düşük bir IQ'ya sahip. Dolu haki kullanıcısı göürüyor. Doğuştan Haki User, Haki Master'ın dümen komutanı ama, haki geliştirmemiş. Ben bu adama güçsüz demem ne derim biliyor musunuz? Süzme geri zekalı derim.
İstediğini deyip istediğini düşünebilirsin sana katılınır veya katılınmaz ama söylediklerinden hiç biri veya manga içerisinde hiç bir veri Ace'in Kinemon'a yenilecek kadar güçsüz olduğunu göstermiyor. Sorun burada zaten Ace e kız , salak de kendini geliştirememiş de ne dersen de bu senin görüşündür. Ama daha hiç bir icraatını göremediğimiz güç olarak gerçekten çok aşağılarda kalan birini sırf ataş kesiyor ve hakisi var diye yener ve bu mantıklıdır demek doğru değildir.

Not: Ace in hala haki biliyor olma ihtimali var...

Her Hakisi olan Karasakalı dövebilir mi ? :hoo:

Konu tekrar canlanmış :( Potansiyel muhabbeti dönmediği sürece benim gazabım bu konuya yönelmez rahat rahat tartışın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık