Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada karasakalın hakiyle de vurduğunu düşünüyorum.Bu kadar güçlü olmasının sebebinin saf kuvvet olması zor bence.Jozunun yumruğu gibi nerdeyse o da haki eklemişti elmas üstüne.

http://www.mangaoku.net/One_Piece/441/11

Ace bir önceki sayfada çok şaşırıyor.Ancak şaşırdığı kısım karasakalın tutarak ona dokunması değil.Meyveyi kullanamadığını görünce afallıyor.Yani bu adama luffynin smokerın kolundan tuttuğu gibi dokunan olmuş gibi gözüküyor.Ace uzun süredir darbe almıyordu. Haki kullanıcılarının çoğundan da darbe almıyordu.Çünkü meyveyi çok iyi kullandığı için oluşturduğu ısıyla rakibini yanına bu kadar fazla yaklaştırmıyordu bana göre.Çok üst düzey haki kullanan rakipler hariç tabii.

Ace sempatizanlığı ve antipatisi var ama adam meyveden ibaret denilmesin mümkünse.Çünkü mangada öyle olmadığını mangaka başka karakter ağzından dile getiriyor.Meyveden ibaret denilse dahi 12 - 13 farklı teknik kullancak kadar ustalaşmış.Daha fazlasını amiralde bile gördüğümüzü hatırlamıyorum.Sabo meyve yedi diye göğe çıkarıldı ama adamın attığı daha bir Hikenden ötesi değil.

Üye silindi 1004

Dediğinden o çıkıyor zaten.Sorun sende milleti garipsiyorsun bir de.
Bile derken bir samuraya duyduğum saygıdan dolayı dedim. Saygı değer bir samuray değil hatta Zoro gibi korsan bile yener. Ünvan olarak Kinemo Zoro'dan üstün zaten. Samuray mı yoksa korsan mı? Zoro da Kinemo da Ace'i tokatlar. Millet hakisini görmememiz onun haki kullanıcısı olmadığı anlamına gelmez diyor ama, haki kullanıcısı filan değil. Hakisinin olması kullanıcı olduğu anlamına gelmez.

Bile derken bir samuraya duyduğum saygıdan dolayı dedim. Saygı değer bir samuray değil hatta Zoro gibi korsan bile yener. Vasıfsal olarak Kinemo Zoro'dan üstün zaten. Samuray mı yoksa korsan mı? Zoro da Kinemo da Ace'i tokatlar. Millet hakisini görmememiz onun haki kullanıcısı olmadığı anlamına gelmez diyor ama, haki kullanıcısı filan değil. Hakisinin olması kullanıcı olduğu anlamına gelmez.
Korsandan niye üstün olsun ki samuray? Sen böyle düşündün diye herkesi böyle düşünüyor sanıp yorum atmanın mantığı ne?

Senin dediğin şuna benziyor: Chopper koskoca Bellamy'i nasıl yensin? Zoro bile yener Chopper'ı.Böyle deyince Bellamy>Zoro anlaşılır doğal olarak.

Zoro bile demekle Kinemon'un ateşi kesme yeteneği olması sebebiyle sanırım. Haklı, yanlış anlaşılmasın Kinemon Zoro'dan güçlü demiyorum. Zoro tek kılıçla zorlanmadan alır Kinemon'u.

Kin'emon gücüyle ateşten korunacak elbise yapar beyler, sonra da keser. Üstünlüğü açıkça ortada işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık