Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Smoker'ı bırakıp Dressrosa'ya dönen Doflamingo için de, adasında ki meyve fabrikasını yıkıp, bilim adamını kaçırıp onu Kaido ile ters düşürecek 3 nova ile uğraşması gerektiği için Aokiji ile dövüşmedi diye mi düşünüyorsun.
Merak ettim.
Aokiji denizci degil orada ki Aokijinin hic dövüşmeye niyeti yok amaci smoker intikam pesinde falan degil tembel adalet Akainu olsaydi orada tek atmıştı doffye. Yani Doffy yakalama zorunlulugu da yok. Smokey oyle mi korsan gördü mu yakalamak zorunda.
Çünkü denizci ve prensipleri var aokiji gibi degil.

Her yorumunun altına +1 yazamayacağımdan bir kerede hepsini aradan çıkarayım.

Ace Reis, WB'den sonra kaptanlığın sahibiydi, erken göçtü :agla:
Reislerin reisi ya. Çok çabuk göçtü. Kalbimiz yaşlı. :/

Aokiji denizci degil orada ki Aokijinin hic dövüşmeye niyeti yok amaci smoker intikam pesinde falan degil tembel adalet Akainu olsaydi orada tek atmıştı doffye. Yani Doffy yakalama zorunlulugu da yok. Smokey oyle mi korsan gördü mu yakalamak zorunda.
Çünkü denizci ve prensipleri var aokiji gibi degil.

Reislerin reisi ya. Çok çabuk göçtü. Kalbimiz yaşlı. :/
Bunu sormak istemedim ben. Ace ve Doflamingo yönünden sordum soruyu Kuzan ve Smoker yönünden değil.
İkisi de karşılarındaki kişi ile savaşlarını sonlandıramadılar ve ikisinin de öncelikleri söz konusu olduğu için böyle oldu diye mi yoksa Doflamingo Kuzandan korktu ve kaçtı diye mi düşünüyorsun, merak ettim.

Bunu sormak istemedim ben. Ace ve Doflamingo yönünden sordum soruyu Kuzan ve Smoker yönünden değil.
İkisi de karşılarındaki kişi ile savaşlarını sonlandıramadılar ve ikisinin de öncelikleri söz konusu olduğu için böyle oldu diye mi yoksa Doflamingo Kuzandan korktu ve kaçtı diye mi düşünüyorsun, merak ettim.
Zaten korkcak olsa fujiye tekme sallamaz. Ama korkmuyor diye güçsüz olduğu anlamına gelmiyor. Luffyde Beyazsakaldan korkmuyordu Mf'de ama onu alabilecek güçte değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık