Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ateş buza üstünlüğü geçiyor mu ya?
Ateş suya eşittir. Buzun daha üstünlük kurması lazım düz mantık :) hiç olmadı esitlerdir.

Ateşin buza üstünlük kurması onu daha tehlikeli bir meyve yapmıyorki abi hem onların çarpışmasından sonuç çıkmaz biri sürekli yakacak diğer donduracak

Buz meyvesi daha etkili, rakibini dondurursa büyük ihtimalle o vs biter. En azından bir açık yakalayıp elini ayağını dondursa ya da tüm alanı dondurup rakibinin hareketlerini kısıtlasa gene kafi. Magma ise sıcaklığı ve yıkım gücü ateş meyvesinden çok daha fazla olan bir meyve her açıdan daha etkili bir tek hız faktöründe geride kalır. Parıltı meyvesi ise hem etkili alan saldırıları hemde kullanıcıya sağladığı hız avantajı ile birlikte ateşten çok daha etkili. Yami yamili teach yonkou olur diyen arkadaş sendin sanırım eğer yanılmıyorsam sana laf anlatmak zaman kaybı ama ben gene de şansımı denemek istedim. Yediği meyveden ötürü hakisi, fiziksel gücü Luffy'e eşit olsal bile eninde sonunda geçilmeye mahkum olacağını bu yüzden Luffy'e engel olmayacağını düşündüğümü yazdım. Ve KK seviyesi için ateş meyvesinin yetersiz olduğunu bana göre dandik olduğunu belirttim. Hakiyle kombine edilmediği için logia saldırıları, en tepeye oynayacak adama yakıştırmam o meyveleri ben ama magma, buz, ışık meyveleri çok özel olduğundan onları eyvallahım vardır dedim yinede. Artık durumu anlamışsındır umarım. Tekrar söylüyorum bana göre bu seviyelerde ateş meyvesi dandik, yetersiz
Aynen hala diyorum Teach Yonko olur diye.

Bak arkadaşım ateş bu ateş elini ateşe uzatınca yanarsın. Diyorsun buzla dondurur ateşle de yakar bu kadar basit magma ile de Wb'nin suratında olduğu gibi dokunuşuyla eritir. Sen ateş meyvesini özellikle buzdan nasıl yetersiz görüyorsun ben bunu anlamlandıramıyorum , çook saçma. Yıkıcılığı konusunda ateş meyvesi yıkıcılık konusunda ışık meyvesinden kat ve kat güçlüdür. Sen onu ateş meyvesinin KK olmak için yeterli değil demedin Luffy'nin meyvesinden güçsüzdür dedin öyle desen ben senle hiç tartışmaya girmezdim bile sana göre olan bir konu beni ilgilendirmez. Ateş meyvesi bu ateş buzuda eritir. Meyve olarak avantajı mevcut bence. Ayrıca Magma Ateş Buz gibi logialar dumandır çamurdur ekstra bir özellik çıkmazsa bu saydığım meyvelerde yıkıcılık zarar vericilik açısından üstün meyvelerdir. Ateş meyvesinin yıkıcılığını anlattırıyorsun ya bana ben daha ne deyim.

Luffy'nin meyvesi daha güçlüdür dememin sebebi lastik meyvesinin hakiyle level atlaması. Bir koka yaptı g2 bullet saldırısı Red Hawk oldu. Daha neler neler çıkar. Ateş meyvesinde böyle bir olay olacağını sanmıyorum o yüzden ikisi de aynı oranda gelişse bile Ace meyve dezavantajından ötürü yenilecek dedim. Ayrıca buz meyvesi ateşten çok daha etkili anlık dikkat dağınıklığında Jozu'yu tekledi adam. Wb'yi tekliyordu meyvesi buza ters gelmese. Dof hazırlıklı olmasa oda gidiciydi belki. Ateşten çok daha etkili işte bunu tartışmam bile ben. Kafanda nasıl bir ateş gücü canlandırıyorsun bilmiyorum ama bizim okuduğumuz seride öyle çokta abartı bir güç değil.

Monkey :D Luffy

Luffy'nin meyvesi daha güçlüdür dememin sebebi lastik meyvesinin hakiyle level atlaması. Bir koka yaptı g2 bullet saldırısı Red Hawk oldu. Daha neler neler çıkar. Ateş meyvesinde böyle bir olay olacağını sanmıyorum o yüzden ikisi de aynı oranda gelişse bile Ace meyve dezavantajından ötürü yenilecek dedim. Ayrıca buz meyvesi ateşten çok daha etkili anlık dikkat dağınıklığında Jozu'yu tekledi adam. Wb'yi tekliyordu meyvesi buza ters gelmese. Dof hazırlıklı olmasa oda gidiciydi belki. Ateşten çok daha etkili işte bunu tartışmam bile ben. Kafanda nasıl bir ateş gücü canlandırıyorsun bilmiyorum ama bizim okuduğumuz seride öyle çokta abartı bir güç değil.
abi o buzun içinden çıkma yolu vardır ya ne bileyim meyvesiz wb hohlaya hohlaya çıkardı öteki türlüsünü düşünemiyorum

Ateş , toprağı yıkıp geçiyor :/ Küçümsemeyin bu kadar :/ Sadece Magma beklentileri düşürüyor.
Ateş son derece tehlikeli. Sadece yakma eylemi biraz vahşi olduğundan seride pek gösterilmiyor olabilir.
Buzun vahşiliği yok. Herkesi dondurabilirsiniz. Sıkıysa herkesi yak yüzünü felan :/
Mesela , Naruto'da elementlerin uçuştuğu bir seride kolay kolay kimse Katondan yanmadı :/
Belki de hiç yanan olmadı :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık