Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
10 sene öncesinden bahsediyoruz :/ Hani shanksin deniz yılanına kol kaptirdim zamanlar :/ Dofta 330 m lik Adammis işte o zamanlar.

Nereden biliyorsun ? :/ Senin olasılığına saygı duyuyorum da bu kesinlik nereden geliyor :/
Oda'dan duydum. :) Arkadaş bu yazdıklarımın benim görüşüm olduğu bariz değil mi, tartışıyoruz işte, illa nereden biliyorsun yok bilmem ne, sen de kendi görüşünü kesin olarak yaz -bana alıntı yapmadan-, sanki itiraz edicem. Tsuru amiral seviyesidir de, adam bana alıntı yaparak sormuş, belki amiral seviyesi demiş, bende bana göre böyle bir ihtimal yok diyorum.

Adam nasıl sevmiyorsa artık. Kendi güç seviyesindeki kişiler için bile çoğul konuşan Aokijinin lafı önemli değil ama Doflamingonun 2 yıl önce Bırakın kaçsınlar daha eğlenceli dediği bir savaşta Moriayı elinden kaçırması önemli. Süper analizciymişsin tebrik ederim.

Oda'dan duydum. :) Arkadaş bu yazdıklarımın benim görüşüm olduğu bariz değil mi, tartışıyoruz işte, illa nereden biliyorsun yok bilmem ne, sen de kendi görüşünü kesin olarak yaz -bana alıntı yapmadan-, sanki itiraz edicem. Tsuru amiral seviyesidir de, adam bana alıntı yaparak sormuş, belki amiral seviyesi demiş, bende bana göre böyle bir ihtimal yok diyorum.
Arkadaş Olasılık ihtimalinde sana bir soru sormuş. Sen o olasılığı alıp kesin bir cümle ile yanıtlamışsın.
Ancak cümlende ki kesinlik bir olasılık :/ O yüzden sorgulama ihtiyacı hissettim :/
Her neyse..

Adam nasıl sevmiyorsa artık. Kendi güç seviyesindeki kişiler için bile çoğul konuşan Aokijinin lafı önemli değil ama Doflamingonun 2 yıl önce Bırakın kaçsınlar daha eğlenceli dediği bir savaşta Moriayı elinden kaçırması önemli. Süper analizciymişsin tebrik ederim.
Birader benim nasıl analizci olduğum seni zerre kadar alakadar etmez, ben Doflamingo'ya istediğimi söyleyebilirim, ama bu senin benim özelimde analiz yapıp bana kişisel olarak laf sokma hakkı vermez, Doflamingo'yu savunacaksan karşılık olarak savun, olayı kişisele indirgeme, illa indirgemek istiyorum diyorsan bana özelden yazarsın.

Birader senin benim nasıl analizci olduğum zerre kadar alakadar etmez, ben Doflamingo'ya istediğimi söyleyebilirim, ama bu senin benim özelimde analiz yapıp bana kişisel olarak laf sokma hakkı vermez, Doflamingo'yu savunacaksan karşılık olarak savun, olayı kişisele indirgeme, illa indirgemek istiyorum diyorsan bana özelden yazarsın.
Mangada olan bir şeyleri atlayarak bundan yıllar önce gösterilmiş şeylerle bir karakteri yerersen ben senin analizciliğine laf söylerim.
Kaldı ki kişisel laf sokma falan yok orada. Mangadan resimler atarak paragraflarla olayı açıklayarak yaptığın yorumların yanlı olduğu için süper analizci dedim.

Mangada olan bir şeyleri atlayarak bundan yıllar önce gösterilmiş şeylerle bir karakteri yerersen ben senin analizciliğine laf söylerim.
Kaldı ki kişisel laf sokma falan yok orada. Mangadan resimler atarak paragraflarla olayı açıklayarak yaptığın yorumların yanlı olduğu için süper analizci dedim.
Söyleyemezsin birader, böyle saçma şey mi olur. Sanane benim nasıl analizci olduğumdan, veya benim hangi karakteri sevip sevmeyeceğimden, seni zerre kadar ilgilendirmeyen şeyler bunlar, ben seni tanımam sen beni tanımazsın, ortalık yere gelmiş adam şöyle böyle diyorsun, burası Doflamingo ve Ace'i tartışma alanı, beğenmediğin yorumu yapan adama laf sokma alanı değil, şimdi bende sana laf sokucam sonra karşılıklı ceza almak zorunda kalıcaz, ben sana diyorum ki sen benim hakkımda konuşma, illa konuşmak istiyorsan özelden yazarsın seni kaale alırım veya almam orası yine benim bileceğim iş.

Söyleyemezsin birader, böyle saçma şey mi olur. Sanane benim nasıl analizci olduğumdan, veya benim hangi karakteri sevip sevmeyeceğimden, seni zerre kadar ilgilendirmeyen şeyler bunlar, ben seni tanımam sen beni tanımazsın, ortalık yere gelmiş adam şöyle böyle diyorsun, burası Doflamingo ve Ace'i tartışma alanı, beğenmediğin yorumu yapan adama laf sokma alanı değil, şimdi bende sana laf sokucam sonra karşılıklı ceza almak zorunda kalıcaz, ben sana diyorum ki sen benim hakkımda konuşma, illa konuşmak istiyorsan özelden yazarsın seni kaale alırım veya almam orası yine benim bileceğim iş.
Oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık