Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ya Luffy+Law'ı 2 dakka da paket diyor. Sonra yarım saat aynı adamla uğraşıyor. ?
O mangakanın sıvaması, yapacak bir şey yok. Law'ı deldiği gibi Luffy'i paketledi adam. Biraz ciddi bir seri olsa ikisi de ölmüştü, ama hikaye icabı Luffy aşağı düştü, o esnada Law kalktı vs uzadı muhabbet. :)

Ace'in Luffy'i kurtarırken böğrünün delindiğini unutulmuş. Sanki Akainu tek atmış. Bb tek atmış. Çok ezik bir karakter olarak görülüyor bu forumda anlam veremiyorum hiç buna.

Ace'in Luffy'i kurtarırken böğrünün delindiğini unutulmuş. Sanki Akainu tek atmış. Bb tek atmış. Çok ezik bir karakter olarak görülüyor bu forumda anlam veremiyorum hiç buna.
Bana kalırsa Ace'in seviyesi Vista ayarı belki biraz daha güçlüdür ama bir Jozu etmez.

Roronoa Zoro

Ya Luffy+Law'ı 2 dakka da paket diyor. Sonra yarım saat aynı adamla uğraşıyor. ?
Mangaka biraz gerçekçi çizse ve Luffy ana karakter olmasa Dof orada ikisini de dilimlerdi açık ve net bir şekilde. Law'ın kolunu koparmak yerine kafasını rahat bir şekilde koparırdı, Lufyy'nin elini bağlayıp oynamak yerine o elleri parçalardı. İşte ana karakter olması ve shounen olması nedeniyle böyle şeyler görüyoruz.

Alpamis

O mangakanın sıvaması, yapacak bir şey yok. Law'ı deldiği gibi Luffy'i paketledi adam. Biraz ciddi bir seri olsa ikisi de ölmüştü, ama hikaye icabı Luffy aşağı düştü, o esnada Law kalktı vs uzadı muhabbet. :)
Hikaye'ye göre öyle olmak zorunda kaldı. Zaten ona da bir çözüm buldu. Bellamy olmasa o duruma düşeceklerini sanmıyorum. Yani sen işine gelen yerden güç seviyesi çıkarıyon. İşine gelen yerde ise farklı diyon. Ee.. Law ile Luffy'i iki dakkada paket edebilen bir adam bunlardan bir tanesine 1 dakkasını harcar mı ? Law ile olan sonra ki çatışmayı görüyoruz.

15 gün ban yedik Dof kacti muhabbetinde bir degisiklik yok. Hani okumasak sanicaz ki zamani olan Aokiji degil Doflamingo,arkadasi oldurulecek olan da Doflamingo,unutmadan Aokiji beni yenemeyebilir Akainuya soyle pesime en az 2 amiral taksin diyen de Doflamingoydu sanirim.

Mobilim imla icin ozur dilerim.

Alpamis

Mangaka biraz gerçekçi çizse ve Luffy ana karakter olmasa Dof orada ikisini de dilimlerdi açık ve net bir şekilde. Law'ın kolunu koparmak yerine kafasını rahat bir şekilde koparırdı, Lufyy'nin elini bağlayıp oynamak yerine o elleri parçalardı. İşte ana karakter olması ve shounen olması nedeniyle böyle şeyler görüyoruz.
Her şey Mangaka'nın elinde kendince bir açığı bana göre de yok. Bu onun hikayeyi kurgulayış tarzı. Yoksa direk Law'a böldürürdü böyle düşenenleri görse. Adamın elinde her şeyi kesebilen bir meyve var. Kairoseki bile kesebiliyor bu adam. Dünyanın en sert maddesi. Ama Law hiçbir yerini kesemedi bir defa. Bende burdan dolayı Dof'a bir avantaj verildğini düşünüyorum.

Zaten vs lerde kademe kademe ilerliyorlar. Sona doğru en büyük ataklarını kullanıyorlar. O arada bu gibi şeyler oluyor. Luffy neden direk g2+g3 açıp dalmıyor bunu da sorgula.

Hikaye'ye göre öyle olmak zorunda kaldı. Zaten ona da bir çözüm buldu. Bellamy olmasa o duruma düşeceklerini sanmıyorum. Yani sen işine gelen yerden güç seviyesi çıkarıyon. İşine gelen yerde ise farklı diyon. Ee.. Law ile Luffy'i iki dakkada paket edebilen bir adam bunlardan bir tanesine 1 dakkasını harcar mı ? Law ile olan sonra ki çatışmayı görüyoruz.
Hikayeye göre öyle olmak zorunda kaldı ne yahu, öyle olmadı mı arkadaş, Dof ikisini de paketlemedi mi ? Senin güç dengesinden anladığın herkes her şeye hakim olacak rakibin tüm numaralarını bilecek sonra tam güç yumruk yumruğa dövüşecekler ayakta kalan kazanacak, OP'ta böyle bir şey yok, çok yanlış okuyorsun seriyi. :) Bugün Dof yerine Marco olsa, Jozu olsa, Ace olsa, Luffy + Law kesinkes galip gelirdi, bu çok net bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık