Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace Hakkında

Nasıl gereksiz olarak görüyorsunuz yaptığı şeyi ha arkadaşları orada ölürken o kaçsın özellikle baba dediği adam hakkinda atıp tutarken hiç bir sey olmamış gibi devam etsin ne mezhebi geniş düşünce tarzıdır bu. Ayrica olayı ben mi yanlış gördüm sanki Akainu'ya saldırdı tek yedi gibi yorum yazıyorsunuz. Akainu'yu her türlü tutardı. Ayrica Ace malsa Luffy malın bayrak taşıyanı abisini gücünün herhangibir şekilde yetmeyeceği savaştan şans üstüne şans yardımıyla kurtarıyor. Neyse kaçarlarken Ace sinirleniyor geri dönüyor. Luffy napiyor ona ayakbağı oluyor sizin mantığınızla bu kapıya çıkıyor olay. Onun yüzünden onu koruyayım derken ölüyor. O kadar insan zaten tek bir kişiyi kurtarmak için gelmiş. Babası gibi gördüğü adam o kurtulabilsin diye tek başına kalıp ölümüne giderken bu duygu yoğunluğu içinde mf'nin en sinsi adamlarından biri onu manipüle ediyor. Bırakın da dönsün bence dönmese zaten ben onun adamlığından şüphe ederim. Sizin adamlık cesaret anlayışınız çok farklı bir onceki meseajima çok yakın mesaj attım zaten daha ilk üye olduğum zamanlar bunun azizliğine uğradım yeni üye olunca pek takan olmuyor zaten trole alıyorlar hemen. Neyse daha fazla sinirlerimi bozmaya gerek yok bence çok çok yanlış düşünüyorsunuz. Hayata bakış açılarımız farklıysa demek ki.

Aokiji ile dövüşmekten başka çaresi varmış gibi konuşuyorsun.
Vardı.Aokiji orada birkaç huzursuz edici laf söylüyor.Bunu duyan luffy de hemen düşman belliyor kendisine.Luffy bir bakışla iyi adam olmadığını anlamış hemencecik zaten kıl kıl bakıyor. :) Üzerine atağa geçiyor.Hemen parlıyor luffy de aynı şekilde.Kışkırtmaya başlıyor.Durduk yere vs başlatıyor.Halbuki Kuzan orada dediği gibi görev dışında ve tayfayı yakalamak yada herhangi bir kötülük yapmak amacında değil.Biliyoruz ne kadar rahat adam olduğunu.Tabii luffy anlamıyor o sıralar.Davranışları aceden çok farksız değil. :)

Sonuç olarak Ace onur sahibi cesur bıçkın bir D.Adam ölmüş olabilir ama noob salak felan bunlar gereksiz eleştiriler.Ben Şahsen WB ve Ace öldüğünde seriyi bıraksam mı diye düşündüm.Sırf bir intikam alır diye bekliyorum Luff yi KK olmuş pek umrumda olmaz adam olsun yeter :D
Mangaka zaten Ace i öyle bir tasarlamışki o şartlarda yaşaması saçma olurdu zaten.

bana kalırsa mangadaki varisi Zoro olan karakter niyemi çünkü ikiside kim olursa olsun ne olursa olsun asla kacmiyor narutoda itachi neyse, Death Note L neyse , Code geassda Lelouch neyse ace de odur benim icin korkusuz gözü pek yok yere hakkinin yendgigini düşündüğüm kişidir

Sen Ace'e ''mal'' dersen, tüm karakterleri de yaptıkları için sorgulayacaksın.
Senaryo gereği öldü. Diğer tüm karakterler ölmedi senaryo gereği.

Tüm karakterler ''mal'' ya da Ace ''mal'' değil.

Ayrıca şu ''mal'' tarzı laflar rahatsız edici. Yanlış yaptı,hatalı,suçlu demek varken iğnelici sözler kullanılmamalı. :/

Tüm karakterler Ace'in yaptığının benzerini yaptı. Ama onlar reyiz.

Ace ise ''mal''.

Gereksiz bir haterlık var. Kaç yıldır gördüğüm bu.

Yahu en çöp adam yaşıyor Akainu'nun karşısına çıkıp, Ace çıkınca gücünü bilseymiş yok haddini bilseymiş.
Bu adam senaryo gereği öldü. En çöp adam ölmedi Akainu karşısında. O öldü.

Yoksa atarını yapar yaşayıp giderdi mutlu mesut.
Ace'ten güçsüz karakterler atarını yapar ölmez. Reyiz olur, Kral olur. Adamın dibi olur.
Ace yapınca ve senaryo gereği ölünce hemen ''mal'' oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık