Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Yami

Bkz; ben :D Abi adana 40 derece :D Çıkıp 2 pokemon için güneşin altında pokestopta bekleyeceğime evden oynarım daha iyi :D Hem Merkez Park'ta da 5 6 tane pokestop var, 2 saniye içinde oraya da gidip poketoplarını toplayıp lure'li bölgeye geri dönüyorum miss :D
Valla ne yalan söyliyim senin gibileri kınıyorum :( Hiç hoş değil.
Bir oyunuda raconuyla oynayın :(
Oyunun zaten anlamı kalmadı. Az önce yayın izlediğim adam tüm izmiri dolaştı. Ne var ne yok aldı.

Pc den oynarken sonra onu telefona entegre ede biliyor muyuz ?
Tabiki, telefondaki ayarlar kısmından sign out de sonra pcdeki girdiğin mail adresi ile gir aktif.
Ben şahsen transfer sistemi geldiğinde kaliteli pokemonları transferler kendi telefonumdaki hesabıma atmayı düşünüyorum :)

Acaba adanadan izmire gitsem ban yermiyim :D

İstanbulun taşı toprağı altın :D Toprağı sıkıyorsun pokemon fışkırıyor :D :D :D :D :D Yemişim Adanasını 5 saattir 1 tane pokestopta lure var burada 4 ünde var hangi pokemonu alacağımı şaşırdım #help :D

Tabiki, telefondaki ayarlar kısmından sign out de sonra pcdeki girdiğin mail adresi ile gir aktif.
Ben şahsen transfer sistemi geldiğinde kaliteli pokemonları transferler kendi telefonumdaki hesabıma atmayı düşünüyorum :)

Acaba adanadan izmire gitsem ban yermiyim :D
Eyvallah.Ama yayıncı söylemişti çok fazla yürüme mesafesi olursa ban atıyorlarmış kısa da olsa.

İnternetim bittiğinde bir kaç gün oynadım. Da adımın bu şekilde çıkacağını bilsem sesimi çıkartmazdım. :oops:
yok yanlış anladım dostum bişey sorucaktım bluestack le girdiğin hesap telefondan girdiğin google hesapla aynı mı yani dışarda telefonla aynı hesaptan devam edebiliyo musun yakaladığın pokeler falan kalıyo mu çantanda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık