Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in fedakarligindan sonra 9 kindan birinin hain olma ihtimali çok ağır ya. :/ Kim olursa olsun çok üzülücem. Aklima belirli bir isim gelmiyor ama Kinemon, Ashura, Inu ve Neko olmayacağı kesin bence. Umarim hain filan yoktur böcek, dinleme cihazi filan yerleştirmiş olsunlar. :(

Daha 1-2 ay öncesine kadar millet 9 Kın'a toz kondurmuyordu. Şimdi en büyük şüpheli onlar. Ben de 9 Kın'dan birisini söyledim işte. Ne var ki bunda?
Ne bileyim yorumların bi garip geliyor bana. Dokuz kından en olmayacak kişileri söylemen de garip geldi.

Oden'in fedakarligindan sonra 9 kindan birinin hain olma ihtimali çok ağır ya. :/ Kim olursa olsun çok üzülücem. Aklima belirli bir isim gelmiyor ama Kinemon, Ashura, Inu ve Neko olmayacağı kesin bence. Umarim hain filan yoktur böcek, dinleme cihazi filan yerleştirmiş olsunlar. :(
Oden'in fedakarlığı sonrasında haini pişman olmuş şekilde çizebilir. Ha ona rağmen de pişman olmazsa belasını bulur zaten.

Pişman olunmasi önemli değil ya hiçbirine ihaneti yakistiramiyorum. Her türlü üzücü olacaktir. :/
Hepsinin Oden ile özel bir bağı var ve o yüzden dediğin gibi üzücü olacak. Orochi veya Kaido büyük ihtimalle içlerinden birisini kandırdı. Yoksa içlerinde göz göre göre hainlik yapacak karakterde birisi yok.

Hepsinin Oden ile özel bir bağı var ve o yüzden dediğin gibi üzücü olacak. Orochi veya Kaido büyük ihtimalle içlerinden birisini kandırdı. Yoksa içlerinde göz göre göre hainlik yapacak karakterde birisi yok.
Biraz aptallar ama kandirilacak kadar aptal degillerdir herhalde. Gerçi Oden'i de kandirmislar. :( Ama ihanet çok farkli bir olay. Kim olacağı hakkinda hicbir fikrim yokta. Bakalim nasıl bir sonuç cikacak.

+1. Yürek dayanmaz buna....
Benimki şimdiden paramparça. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık