Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pitou vs Chrollo

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    106
Zorlandı? İlk atağında kolunu kaptırdı. Dövüştükleri alan ise öyle yok filan olmadı. Off panel zaten dövüş, Pitou'nun kafasını eline aldığını görüyoruz. Ve alan hasarını Kite mı verdi, Pitou mu bilmiyoruz. Eldeki verilere göre gayet rahat geçti dövüş Pitou adına.

Gon ile restleşmelerinde "korkuyu" ilk kez tadıyordu. Dövüş ve deneyimlerden çok bahsettiğim insani duygular.
Alan yok oldu demedim ki? dövüştükleri yer değişti ve Pitou açıkça tekrar dövüşmek istediğini söyledi. Kolay bir dövüş olsa sence tekrar dövüşmek ister miydi? Hatta Kite ile o kadar çok yeniden dövüşmek istiyor ki yeteneğini ona göre şekillendirdi.

Kol meselesine gelirsek zaten Gon açıklıyor biz olmasak kolunu kaybetmezdi diye. Hatta Gon olmasa Kite yakalanmazdı bile.

Çizik almıştı. Yüzünde gözünde ufak yaralar vardı. Kite dokunamadan yenilmemiş yani. Zaten o kadar tek taraflı bir dövüş olsa, dövüşün rüya gibi olduğunu söyleyip, sonra o anları tekrar yaşamak için Kite'ı düzeltmeye çalışmazdı Pitou.
Aynen öyle. Karıncalar çok güçlü evet ama karşısındaki kişiler elit güçler olmamasına rağmen sırf taktik ile bile kaybedecek duruma geldiler.

İyi de @Hakuba-EneL kimlerin nenini çalıp girdiğini söylememiş ki. Base olarak değerlendirdim ben de. Eğer tüm örümceklerin gücünü alırsa zaten kazanabilir.
Aslında kendi güçleriyle bile kazanabilir. Hatta ışınlanma ve şu örtü gücüyle kazanabileceğini düşünüyorum. Tabi ışınlanmanın sınırına bağlı.

Zorlandı? İlk atağında kolunu kaptırdı. Dövüştükleri alan ise öyle yok filan olmadı. Off panel zaten dövüş, Pitou'nun kafasını eline aldığını görüyoruz. Ve alan hasarını Kite mı verdi, Pitou mu bilmiyoruz. Eldeki verilere göre gayet rahat geçti dövüş Pitou adına.

Gon ile restleşmelerinde "korkuyu" ilk kez tadıyordu. Dövüş ve deneyimlerden çok bahsettiğim insani duygular.

@Mercury

Alçak gönüllük tek mesele değil, çünkü mesele değil. Orada ekibini bilgilendiriyor en bilge, en tecrübeli isim olarak. Laf olsun diye söylenmiş bir şey değil.
Katılıyorum ve katılmıyorum. Katılmıyorum çünkü, alçak gönüllüğün etkisi var. (%100 Pitou'yu yenerdi demiyorum, direkt o hali ile dalsa yenilebilirdi de.)

Aynı adam Morel ve Knov'u da övüyor çünkü, o yüzden azıcık da olsa burada da alçak gönüllük vardır yani.

Ha bu konu biraz tartışmaya değmeyecek bir konu olabilir, o ayrı. :D

Çizik almıştı. Yüzünde gözünde ufak yaralar vardı. Kite dokunamadan yenilmemiş yani. Zaten o kadar tek taraflı bir dövüş olsa, dövüşün rüya gibi olduğunu söyleyip, sonra o anları tekrar yaşamak için Kite'ı düzeltmeye çalışmazdı Pitou.
Haklıymışsın. Ben eksik hatırlıyorum. Sahnenin büyüsünden, o kadar detaylı incelemek hiç aklıma gelmemiş. :DAma ufak tefek çizikler var hani sadece. Hani Kite, Pitou'yu zorladı gibi bir durum yok gibi.

Rüya gibi dövüş olayını falan hatırlıyorum da oradan pek bir şey çıkmaz bence. Şu yüzden çıkmaz. Bu kız yeni doğmuş, etrafındaki herkes kendisinden tek yiyecek insanlar falan. Azıcık direnebileni gördüğü zaman o dövüş rüya gibi oluyor. Uzun yaşasa, veya Gon dövüşünden sonra hayatta olsa o dövüş rüya gibi falan gelmezdi muhtelemelen. Çocukken 25 kuruşluk cipse sevinip, şimdi Pringles'ı sallamamak gibi bir şey bu. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık