Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Oz (1997-2003)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Keller harcayacaktı Imam'ı allah vermeye, iyi ki Beech ile yakınlaşmayı bıraktı bir yerde. :D
Reis büyük adamdı, kaç kişi için bütün hapishane hep bir ağızdan tempo tuttu ki, Naziler bile adamı taktir ediyordu :oleyo2: Said'in ölmesi bence daha iyi oldu efsane oldu adam :good:

Artı Reis sayesinde hayatımın büyük bir kısmında en karizma isim olarak Said ismini görmüşümdür.

Bu başlık çok az ilgi çekmiş. :( Ben açacaktım da üşeniyordum hep. :S

OZ daha ilk bölümden insanı kendine bağlayan bir manyaktır. Adebisi, Beecher ve Hill'dir.

Bu başlık çok az ilgi çekmiş. :( Ben açacaktım da üşeniyordum hep. :S

OZ daha ilk bölümden insanı kendine bağlayan bir manyaktır. Adebisi, Beecher ve Hill'dir.
He yav ben ara ara uplamasam hiç yorum almayacaktı.

Kaream Said favorimdir, ara ara acar izlerim sahnelerini.
Benim için mukemmel bir diziydi.
@Dr. Hiluluk güzel benzetme olmus Oz'un Aizen'i. Hak ediyor. :respect:
Adebisi'yi bitiren de yine reyis oldu. :D

He yav ben ara ara uplamasam hiç yorum almayacaktı.
Arka Sokaklar konusu açsak daha çok yorum alır. :(
Gloria'ya annesine kafayı takıp duygusallaşmasaydı görürdüm ben. O' Reily'nin harcayamayacağı adam yok bu seride. Bir çekik gözlüyü tam harcayamadı. :/
Aga şimdi herif gidiyor atıyorum Adebisi'nin yanına kargaşa çıkartmak için diyor ki "Adebisi olm bu Pancamo var ya seni öldürtecekmiş kolla kendini". Adebisi de bunu söyleyen sanki dürüstlüğüyle yedi diyarda nam salmış birisi ya da küçüklükten beri en iyi dostuymuş gibi hemen inanıyor ve Pancamo'ya kin gütmeye başlıyor. :D

Bu zekada insanları Ryan O'reily'yi bırak Cyril O'reily bile kandırır. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık