Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Oz (1997-2003)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Oz (1997-2003)

Yayınlayan Kanal: HBO
Sezon Sayısı: 6
IMDb Puanı: 8.7
Türü: Suç, Dram, Gizem
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Ernie Hudson, J.K. Simmons, Lee Tergesen

Suçluları ıslah edebileceğini düşünen bir idealist olan Tim McManus tarafından yönetilen Oz'un tüm sakinleri, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için mücadele vermektedir. Çete üyeleri, eşcinseller, Latinler, Müslümanlar... Gruplar uyuşturucu ticareti ya da diğer gruplar üzerinde güç kazanabilmek için birbirleriyle savaşmaktadır. Bazı mahkumlar paranın peşindedir ve kumar oynayarak ya da başka türlü dümenlerle paraya kavuşmaya çalışır. Bazı mahkumlar ise sadece tahliye olabilecekleri günü görebilmek için hayatta kalmak için mücadele verir, bazıları sadece bir sonraki günü görebilmek için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kareem Said reyizden ötürü Müslümanlar. Hem namaz kılmayı da öğretirdim reise çok fantastik hareketler yapıyordu. OZ bu arada hak ettiği kadar bilinen bir dizi değil. Şahsım adına gelmiş geçmiş en iyi dizidir. Bu ortamda herkesin saygı gösterdiği tek tabanca takılan bir adam olmak isterdim açıkçası ama severler anam. Dost şart.

Kareem Said reyizden ötürü Müslümanlar. Hem namaz kılmayı da öğretirdim reise çok fantastik hareketler yapıyordu. OZ bu arada hak ettiği kadar bilinen bir dizi değil. Şahsım adına gelmiş geçmiş en iyi dizidir. Bu ortamda herkesin saygı gösterdiği tek tabanca takılan bir adam olmak isterdim açıkçası ama severler anam. Dost şart.
Alverez'in arkasında baharatçılar varken adam isyan liderlerinden biriydi. Rodriguez bunu attıktan sonra dımdızlak ortada kaldı. Tek başına hayatta kalamaz kimse kolay kolay.

Said öldükten sonra bıraktım :oleyo2:

Bunu izlerken Kurtlar Vadisi de izliyordum onu da Çakır ölünce bıraktım :hhh:
Hakkının ancak yarısını alabilen bir dizidir Efsanedir.

Not: İmam Said'in müritleriyiz tabi.

Said öldükten sonra bıraktım :oleyo2:

Bunu izlerken Kurtlar Vadisi de izliyordum onu da Çakır ölünce bıraktım :hhh:
Hakkının ancak yarısını alabilen bir dizidir Efsanedir.

Not: İmam Said'in müritleriyiz tabi.
Keller harcayacaktı Imam'ı allah vermeye, iyi ki Beech ile yakınlaşmayı bıraktı bir yerde. :D

Çok güzel devam ediyorum izlemeye ama tatil matil derken kaynafı arada 2. Sezonu bitiremedim hâlâ. Ama tarafımız belli TOBIAS BEECHERCIYIZ AHALİ

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık