Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oyuncak Meyvesi'nin Mutlak Gücü

Herhangi bir amiral karşısındaki çok çok daha güçlü olmadığı sürece öyle bir güçten hasar almaz. Akainu’yu örnek alalım meyveli dokunmaya gelmeden yayar etrafına lavı. Aokiji buz haline gelir meyveli yaklaşınca etrafına yayar. Kizaru’yu anlatmaya bile gerek yok. Fujitora yer çekimini arttırarak meyveliyi etkisiz hale getirir. Bir şeye mutlak güç diyorsan o şeyin durum ne olursa olsun ezilmeyeceğini söylüyorsunudur. Basit birisine de versen, god tier birisine de. Mutlak güç bu iki kişinin de kazanmasını sağlar. Mutlaktır çünkü.

Güce mutlak diyorsunuz, ben amiral karşısına basit, normal bir insanı koyunca “Ondan bahsetmiyoruz” deniliyor. E o zaman güce mutlak denilmesinin ne anlamı kaldı.
Kullanıcının neden Garp gibi Shanks gibi biri olma ihtimali olmasın? Bu adamların elinde böyle bir güç olsa amiral devirmek zor olmaz

Bana göre Hobi Hobi no Mi meyvesi gücü diğer hax güçler gibi kullanıcısının becerisi kısıtlanan meyveler arasında.Örnek verecek olursak Sanji bu meyveye sahip olsaydı Sugar'a kıyasla daha efektif kullanırdı.

Bu kişinin herhangi bir nedenden dolayı bilincini kaybetmemesine veya bayılmamasına engel olmuyor. Oluyor mu yoksa?
Her insan hayatında bayılcak diye bir şey var mı? Ya da ölümsüzsen birini hafızadan sildikten 100 yıl sonra bayılsan kim hatırlar? Hatırlanmayan bir insan hakkında konuşulmaz konuşulmadığı sürece gelecek nesil de onu tanımaz

Hikayede geçen bi meyveyi kabul etmeme kısmı saçma gelse de saygı duyuyorum
Seride olan herşeyi kabul edersen okuduğun en saçma roman, manga, yazı ne dersen artık adına olur. Kurguyu nerden tutsan patlar çünkü. O yüzden seride olan biteni kendi süzgeçlerimden geçirip kabul ediyorum. Bu meyveyi hiç bir türlü süzgeçten geçiremiyorum.

Her insan hayatında bayılcak diye bir şey var mı? Ya da ölümsüzsen birini hafızadan sildikten 100 yıl sonra bayılsan kim hatırlar? Hatırlanmayan bir insan hakkında konuşulmaz konuşulmadığı sürece gelecek nesil de onu tanımaz
Ama teknik olarak oyuncakta ölümsüzdür. Yeterli bakıma sahipse. 100 yıl sonra binlerce adamın dirildiğini düşün fark edilmez mi? Hatta seride böyle adamlar çıksa şaşırmam.

Ama teknik olarak oyuncakta ölümsüzdür. Yeterli bakıma sahipse. 100 yıl sonra binlerce adamın dirildiğini düşün fark edilmez mi? Hatta seride böyle adamlar çıksa şaşırmam.
Bu mantıkla çıksa ben de şaşırmam ama bunu planlayan adam oyuncakları kırmayı da düşünmüştür gibi geliyo

Seride olan herşeyi kabul edersen okuduğun en saçma roman, manga, yazı ne dersen artık adına olur. Kurguyu nerden tutsan patlar çünkü. O yüzden seride olan biteni kendi süzgeçlerimden geçirip kabul ediyorum. Bu meyveyi hiç bir türlü süzgeçten geçiremiyorum.
+1111151565416851561. Birde Perona'nın meyvesi, Usopp olmasa bu iki meyvenin yenilmesi imkansızdı zaten seride.

Bu meyve için konuşursak gelmeyebilir. Kullanıcısı zaten yaşlanmıyor. Bu da ayrı bir kurgusal saçmalık ama özellik olarak böyle. Yani sugar veya ondan önceki kullanıcısı olsun belki 2000 yıldır bu meyveyi kullanıyor olabilir. Yani ölümün az olmasından kullanıcısı belkide 1 kişiden fazla olmayabilir.
Tmm buna bakmamıştım saol

Kullanıcının neden Garp gibi Shanks gibi biri olma ihtimali olmasın? Bu adamların elinde böyle bir güç olsa amiral devirmek zor olmaz
Karşısına bu çapta adamlar koyarsan bu meyvenin mutlak gücü olmadığı meyvenin bu adamlarla birleşince mutlak güç olduğu söylenilebilir. Ayrıca Shanks ve Garp bile amirallerde şu anki meyveleri olduğu sürece yakınlarına gidip onlara dokunamaz hele bunu basitçe asla yapamaz. Bu kalibrede düşmanca tavırlar sergileyen birisinin basitçe denizci karargahına girip 3 tane amirali oyuncak yapabileceğine ihtimal veren yoktur umarım. Amiralleri çok fazla küçümsüyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık