Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yeni yapımda da mı sıkıntıydı mekanikler
Eskisinde sıkıntı yoktu sadece atış mekanikleri 2 ya da 3. oyunda olduğu gibi değildi ki belki konsollar için öyle yapılmış olabilir. Eski oyunda çatışmaya girince falan inanılmaz sinir bozucu oluyordu. Legendary olana da indirince bakacağım. Çok değişmedi ise bile bu kısmı önemli değil.

Bu fiyat ne?!!

Eskisinde sıkıntı yoktu sadece atış mekanikleri 2 ya da 3. oyunda olduğu gibi değildi ki belki konsollar için öyle yapılmış olabilir. Eski oyunda çatışmaya girince falan inanılmaz sinir bozucu oluyordu. Legendary olana da indirince bakacağım. Çok değişmedi ise bile bu kısmı önemli değil.

Bu fiyat ne?!!
Alacağım üç beş oyundan biridir bu, şu fiyata bak neyse 2 yıl sonra alırız çıktıktan.

God Of War: Ragnarök Standart Edition ön siparişle PS4 fiyatı 599tl, PS5 fiyatı 699tl olarak açıklanmış. Digital Deluxe Edition'ın fiyatı ise 789tl.
Ps Plus'a geldiğinde oynayabilirim anca şu fiyatlara bakınca. Daha azını da beklemiyordum gerçi ama bir umut işte.

Star Wars Republic Commando, Jedi Fallen Order ve Sqaudrons'u bitirerek 3 oyunluk Star Wars maratonunu bitirdim.
Uzun zaman sonra o kadar uzun sürmeyen oyunlar oynamak güzeldi. Çünkü son oynadığım oyunların çoğu hep 100 saat üstüydü.

Şimdi de Returnal'a başladım. Rogue- like tarzı bir oyun olmasından dolayı nice yuvalar yakmış bir oyun. Baya zor bir oyun ama zevkli. Aynı zamanda bir sürü ödül almış bir oyundur. 2021'de en çok merak ettiğim bir oyun fakat bir türlü düzgün indirime girmediği için alıp oynayamıyordum. Ps Plus kütüphanesine gelmesiyle fırsat oldu.

Birde oyuna Stranger Things izlerken başladığım için gözüme daha zevkli geldi çünkü ortam ve konu işleyişi diziyi andırıyor. Oyun sırasında da hep tuhaf şeyler yaşanıyor.

Bakalım bunu Dlc ile birlikte Platinlemek 100 saat sürecek gibi duruyor ama bu ayın 19'unda Stray çıkacağı için Returnal'a kısa bir ara veririm diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık