Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hak ediyor muyuz biz bu indirimi ? Zam bile yapsalar haklılar. Bu şirket enayi mi dolara karşı paramız 2 katıından fazla değer kaybetmişken neden fiyat aynı. fiyatın artmasını istemem ama bu fiyatta kalmasına bile indirim gözüyle bakarım. geçen sonic generations alacaktım 31 tlden 200 tlye çıkmış düz fiyatı
Steam yerel fiyatlandırma yapıyor, doların inip çıkmasıyla falan alakası yok yani fiyatların. Boşa duyar kasmışsın “hak etmiyoruz” falan diye.

Gerçekçilik her zaman daha iyi değildir. Aynı duyguları vermiyor sahneler. Ben ellie ve tess’in bazı mimiklerini, sahnelerini, bakışlarını hala unutmamıştım. İçine etmişler.

Şu remake sırf görüntü kalitesiyle o kadar zevk veriyorsa film izleyin abi ne diye yıllardır teknolojinin gelişmesini bekliyorsunuz ki? Orjinal halinin verdiği duyguların yerini tutmaz. Bari aynısını yapmaya azcık özen gösterseydiler.

Gerçekçilik her zaman daha iyi değildir. Aynı duyguları vermiyor sahneler. Ben ellie ve tess’in bazı mimiklerini, sahnelerini, bakışlarını hala unutmamıştım. İçine etmişler.

Şu remake sırf görüntü kalitesiyle o kadar zevk veriyorsa film izleyin abi ne diye yıllardır teknolojinin gelişmesini bekliyorsunuz ki? Orjinal halinin verdiği duyguların yerini tutmaz. Bari aynısını yapmaya azcık özen gösterseydiler.

Şu tipe bakar mısın Allah aşkına, bu ne yav.

Gerçekçilik isteyenler de Abby diye bir karakter yapmışlar kıyamet sonrası çağda 5109238 santim kolu var. Ben 15 yıldır spor yapıyorum onun yarısına ulaşamadım xD

Steam yerel fiyatlandırma yapıyor, doların inip çıkmasıyla falan alakası yok yani fiyatların. Boşa duyar kasmışsın “hak etmiyoruz” falan diye.
Hayır firmalarda değiştirebiliyor diye biliyorum. Her oyun dediğin gibi olsa diğer şirketler AAA oyun çıkardığında 700den çıkmaz.CD projektin buna uyup 250 yapması bile mucize diyorum

Doğrusu yanlışı yok bu işin. Tlou 2 bir serinin içine nasıl edilirin gördüğüm en iyi örneklerinden biriydi. Red bu konuda gayet haklı.
Oyunda iyi ve kötü karakterler yerine gri tonda yapmaları ve hikayenin klişe olmaması mı buna sebep oldu yoksa oyunda sjw sahneleri görmeyi sevmediğin için mi geri kalan onca unsur çöpe gidiyor? Hikayeyi beğenmezsin okeyde şu oyunun kombatı, mekanikleri, sinematografisi, aksiyonu, grafikleri vs onlarca şeyi de mi beğenmedin :D Piyasada şu seviyede oyun bir elin parmağını geçmez.

Oyunda iyi ve kötü karakterler yerine gri tonda yapmaları ve hikayenin klişe olmaması mı buna sebep oldu yoksa oyunda sjw sahneleri görmeyi sevmediğin için mi geri kalan onca unsur çöpe gidiyor? Hikayeyi beğenmezsin okeyde şu oyunun kombatı, mekanikleri, sinematografisi, aksiyonu, grafikleri vs onlarca şeyi de mi beğenmedin :D Piyasada şu seviyede oyun bir elin parmağını geçmez.
Call of duty mi oynuyorsun ki hikayeyi beğenmesen çop diyemiyorsun oyuna ? Ki Call of duty de bile hikayeyi beğenmezsen çöp dersin xD

Günümüzde TLOU 2'nin teknik başarısına sahip oyun sayısı çok çok az. Kendi türünün en başarılı örneklerinden birisi. Sırf hikaye tercihlerini beğenmediniz diye o oyun kötü olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık