Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
No damage'i Malenia ve Radahn'da yapabileceğimi zannetmiyorum ama diğerlerinde oluru var gibi. Ancak oyundaki her boss'u zarar görmeden kesebilecek hiç kimse yok neyse ki. Çünkü çürümüş gölün içinde bile sağlam düşmanlar var ve onlara giden yol da gölün içi olduğu için gidene kadar 3-5 pot harcıyorsun zaten. Ahahaha. No damage Hollow Knight ya da daha da ötesi Cuphead gibi oyunlarda kesinlikle daha zor. Bir şeye bakmıyorum ben de hatta çürümüş yumurtanın ne işe yaradığını sen söyleyince öğrenmiş oldum. Arada bir kadına uğruyordum ama dikkat de etmiyordum. Niyeyse ona yormamışım hiç. Bir de çok ucuz ve çok da bulunuyor. 8 tane falan var bende ondan. 7 tane varmış, birini sen deyince kullandım meraktan çünkü.

Haritanın durumunu falan atayım:

Mantarlı alana peygamber develeri dahil mi bu haritadan anlaşılmıyor da. Oyunun platform olarak en gıcık yerleri deepnest ile kraliçenin bahçesi. Neyse ki henüz gelmemişsin oralara. Ancient basine bile inmişsin :D öldüğün yerden aşırı uzak kalınmadığı sürece ve platform da allahın belası bir tür değilse kullanılmıyor pek. Oraya git gel yoruyor insanı. Haritayı epey açmışsın henüz açmadığın dört beş yer daha var gibi. Ama aynı yerlere çok git gel yapacaksın.

Eminim dediğin gibidir. Sadece şu var gördüğüm kadarıyla yeni oyunlar biraz da herkes oynayabilsin diye daha oynanılabilir yapılıyor. Açıkçası oynayıp kendimi test etmeyi ben de çok istiyorum ama biraz daha zamanı var bilgisayar kaynaklı. O zaman onun hakkında konuşabiliriz yine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık