Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda Poe oyuncusu görmek güzel. Her lig ilk 1-2 hafta oynar bırakırım Poe'yi. Son liglerin pek tadı yoktu ama kendi kulvarında rakipsiz.
Çok uzun zamandır her lig +1-1,5 ay kitliyordu beni PoE:d En son ara verdiğimde de yine Lost ark Ruski için ara vermiştim. Yine Lost ark için ara vermiş oldum..

The Withcer 3: Wild Hunt'ı ilk oynadığım zaman Velen'den ve bütün haritadan çok bunalmıştım. Her yer bataklık, lanet ve kötülükle doluydu. Kuzey'de ormanların arasından geçerken ıslıklar çalıyor. Gece geçmek bile istemiyorsunuz. Güney zaten savaşın en yoğun olduğu yer, bu yüzden daha da ıssız. Doğuda ise yamyamlar var. Kuzeydoğu nispeten güvenli şehirleşmeye sahip. Novigrad ve Oxenfurt güvenli ama, bir o kadar da bunaltıcı şehirler. Novigrad savaşın getirdiği göç dalgası ile yabancı düşmanlığı ile yanıyor. Hırsızlar kol geziyor. Kolluk güçleri tüm enerjisini cadı avına harcıyor çünkü. Oxenfurt ise nispeten daha sakin ve küçük Novigrad'a göre. Bunu da Redanya ordusunun oraya konuşlanmasına bağlıyorum. Neyse, bütün bunlardan sıkıldığımda bir ilana denk geldim. Ardından ufak bir hırsız çetesi katliamı ile Toussaint'e gittik. O kadar rahatladım ki o manzarayı görünce, 10-15 dakika boyunca atımın üstünde beklemiştim. Taşına toprağına kurban olayım. Canla başla bu güzel diyarı kötülüklerden arındırmaya çalıştım. Dinlenmedim, yanıma gelen Yenna ile vakit bile geçirmedim. Bütün görevleri ve bölgeleri temizledikten sonra bu güzel dükalıkta emekliliğin tadını çıkarıyorum.

Novingrad dan sonra şu harita cidden ilaç gibi geliyor. Günlük güneşlik her yer canlı şırıl şırıl suları ve bu atmosfere uyan müzikleri. Diğerine bak çamur yersiz yağmur oradan buradan zıplayan cenevarlar hayattan bezmiş insanlar hatta insan yiyen insanlar. Nordic de 1 tık iyi de farklı kültüre gidiyorsun ya apayrı dünya gibi. Burası öyle değil ama italyan fransız veriyor çoşkuyu. Hala canım sıkılınca bağların arasında gezerim...

The Withcer 3: Wild Hunt'ı ilk oynadığım zaman Velen'den ve bütün haritadan çok bunalmıştım. Her yer bataklık, lanet ve kötülükle doluydu. Kuzey'de ormanların arasından geçerken ıslıklar çalıyor. Gece geçmek bile istemiyorsunuz. Güney zaten savaşın en yoğun olduğu yer, bu yüzden daha da ıssız. Doğuda ise yamyamlar var. Kuzeydoğu nispeten güvenli şehirleşmeye sahip. Novigrad ve Oxenfurt güvenli ama, bir o kadar da bunaltıcı şehirler. Novigrad savaşın getirdiği göç dalgası ile yabancı düşmanlığı ile yanıyor. Hırsızlar kol geziyor. Kolluk güçleri tüm enerjisini cadı avına harcıyor çünkü. Oxenfurt ise nispeten daha sakin ve küçük Novigrad'a göre. Bunu da Redanya ordusunun oraya konuşlanmasına bağlıyorum. Neyse, bütün bunlardan sıkıldığımda bir ilana denk geldim. Ardından ufak bir hırsız çetesi katliamı ile Toussaint'e gittik. O kadar rahatladım ki o manzarayı görünce, 10-15 dakika boyunca atımın üstünde beklemiştim. Taşına toprağına kurban olayım. Canla başla bu güzel diyarı kötülüklerden arındırmaya çalıştım. Dinlenmedim, yanıma gelen Yenna ile vakit bile geçirmedim. Bütün görevleri ve bölgeleri temizledikten sonra bu güzel dükalıkta emekliliğin tadını çıkarıyorum.

Bu oyunun da atmosferi çok güzel. Skyrim'i de sırf atmosferi için oynarsın. Takacaksın kulaklığı, bineceksin atına, sakin sakin doğayı gezeceksin. Bu ikisi gibi atmosferi olan oyun var mıydı hatırlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık