Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon age’i ben de severim ama dediğin gibi sıra tabanlı değil. Hatta inquisition direk aksiyon şeklinde bile oynanıyordu. Artificer rogue ve rift mage oynamayı çok sevmiştim onda. Keşke origins’e kıyasla yapay zekası o kadar kötüleşmeseydi. Çok daha iyi bişey çıkabilirdi.
4.'sü yolda. DA için bu son şansları. Bunu en iyi kendileri biliyor. Bioware dedik bağrımıza bastık zamanında ama düşününce son yıllarda çıkardıkları hangi oyun kaliteliydi ki? Hiçbirisi... Mass Effect'i de aynı şekilde batırdılar. Bunun da 4.'sü yolda ve bu da son şansları. Başarısız oldukları anda rpg dünyasının bu iki büyük markası tarih olacak.

Bırakmam ben kolay kolay ya. En son Elden Ring'te 2 saat boyunca uğraşıp geçmiştim Malenia'yı işte. Beni boss yıldırmıyor, boss'a giden yollar yıldırıyor. :oleyo2:
Elden Ring'i bilgisayar kaynaklı uzunca bir süre oynayamayacak gibi duruyorum o yüzden bilemiyorum ama Hollow Knight'ta bosslar zordu mesela. Belki bu 2d oyunların halt yemesinden kaynaklı çok hızlı düşmanlar insanı çileden çıkarıyor. Çok vuran ama ağır hareket eden düşmanlar sanki daha kolaymış gibi geliyor bana. Dark Souls'u oynadıktan sonra bir daha düşüneceğim tabii bunu

Elden Ring'i bilgisayar kaynaklı uzunca bir süre oynayamayacak gibi duruyorum o yüzden bilemiyorum ama Hollow Knight'ta bosslar zordu mesela. Belki bu 2d oyunların halt yemesinden kaynaklı çok hızlı düşmanlar insanı çileden çıkarıyor. Çok vuran ama ağır hareket eden düşmanlar sanki daha kolaymış gibi geliyor bana. Dark Souls'u oynadıktan sonra bir daha düşüneceğim tabii bunu
Ben de Hollow'u oynayınca fikrimi söylerim o zaman. :oleyo2: Çok değişik dövüşler olacağa benziyor Dark Souls'ta. Demin bir tanesi hoştu epey. Göründüğünden çok daha kolaydı gerçi.

Bir gün boş zamanıma gelir, İngilizceme de güvenirsem Planescape Torment'e girişeceğim. İzometrik sıra tabanlı rpg muhabbetini tekte kapatacağım :p .
Ortalama bir İngilizce + sözlükle rahat oynarsın hocam. Bayağı da ilginç bir oyun ben bir 4-5 saat kadar oynadım, doğru düzgün aksiyona girmesem bile diyaloglar ve diyalog yoluyla çözdüğün işler tatmin ediciydi. :d Bir de Sanitarium diye bir oyun var o daha da eski ama çok övülüyor, biraz bakınca neden övüldüğünü anlasam da harbiden çok eski ve sabır istiyor, pek oynayamadım. :s Ona da bakabilirsin.

Zelda şuan benim de oynamak istediğim tek oyun ama girmeye korkuyorum. Bloodborne Pc'e gelirse ona da bakarız artık.
Zelda şu iki platform için sanırım; Platformlar: Nintendo Switch, Wii U. 19. oyundan mı bahsediyorsunuz?
Zelda benzeri bir oyun buldum bir süre bunu oynayacağım.

Kena: Bridge of Spirirts. Türkçe yaması da varmış indirdim.

7 Nisan'a kadar indirimdeymiş. Şu 45 TL.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık