Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mucizeler o kadar sık gerçekleşmez. Hem burada sırf Geralt da değil komple çevresindeki herkesin yarattığı etki de işin içinde.
Oyunda kendi karakterini yaratırsan dinamikleri çok değişiyor, mesela yarattığın karakter Geralt olmaz, ona yakın da olmaz başka bir oyuna dönebilir Witcher. Aslında oyun buna açık ama bilmiyorum Geralt'ı sevenlerin karakter yaratmaya soğuk bakacaklarını düşünüyordum. Karakter yaratma olayı zaten benim tarzım bana uyar :ehe:

Arthur'u bilmem de Yamato'ya laf edenin alnını karışlarım. :artiz:
Arthur'a laf edersen alnını karışlar, hatta kulaçlarlar :bilmem:

Oyunda kendi karakterini yaratırsan dinamikleri çok değişiyor, mesela yarattığın karakter Geralt olmaz, ona yakın da olmaz başka bir oyuna dönebilir Witcher. Aslında oyun buna açık ama bilmiyorum Geralt'ı sevenlerin karakter yaratmaya soğuk bakacaklarını düşünüyordum. Karakter yaratma olayı zaten benim tarzım bana uyar :ehe:

Arthur'a laf edersen alnını karışlar, hatta kulaçlarlar :bilmem:
Geralt, Ciri, Vesemir olmuyorsa hiç kimse olmasın oradaki boşluğu biz kendimiz dolduralım kafasındayız işte.

Oyunun muhteşem olduğuna şüphe yok. Belli yani. Yalnız şu kovboy teması hiçbir zaman ilgimi çekmedi. Sırf Bundan dolayı erteledim bugüne kadar. Bir ara illa ki oynarım ama ne zaman olur bilmiyorum.
Benim de zerre ilgimi çekmiyor kovboy teması. Ve bir oyun olarak da Rdr 2 işin oyun olma kısmında o kadar da başarılı değil. Oynayınca anlarsın. Ama kesinlikle her oyunseverin bunu deneyimlemesi lazım. Ortam şampiyonlar ligi gibi ve Arthur Morgan'dan ötesi yok

Benim de zerre ilgimi çekmiyor kovboy teması. Ve bir oyun olarak da Rdr 2 işin oyun olma kısmında o kadar da başarılı değil. Oynayınca anlarsın. Ama kesinlikle her oyunseverin bunu deneyimlemesi lazım. Ortam şampiyonlar ligi gibi ve Arthur Morgan'dan ötesi yok
Ergen karakter seviyor bu, Arthur'u beğenir mi bilemedim şimdi :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık