Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wreckfest, zaman zaman aşırı sinir bozucu olmaya, zaman zamansa oldukça eğlenceli olmaya devam ediyor. Dün çekmeyi unuttuğum, internetten bulup atacağım ilk görselle başlayalım. Koltuk yarışı, bir harika ya. Birine çarptığında uçuyor falan. Müthiş.

İkinci görselimizde ise 24 kişilik yarışta 23 okul otobüsü ve ben varım. Oyun boyu üzerime kıran bir dünya otobüsle uğraştım durdum. Nefis bir deneyimdi. :oleyo2:

Ancak az evvel oynadığım bölümde benden birinci olmamı istiyor ve normalde böyle istediği zaman oyunun bana yardımcı olacak şekilde kolaylaştığını düşünüyordum ama bu kez denedim ve hiç de öyle bir şey olmadı. Yapay zekâ o kadar şerefsiz ki sayıp sövesiniz geliyor, rakipleriniz acayip yavaşlatıyorlar vs. 10 kere denedikten sonra önce zorluk seviyesini düşürdüm, sonra da hasar seviyesini en yükseğe aldım. Orada da benim araba da patladı. Sonra tekrar denedim ve sonuç:

Zaten yarışa devam edebilen 3 araba kalmıştık. Ben de epey bir tur sağa dönemiyordum bile. :oleyo2:

Ardından hasar seviyesini normale alıp kazandım ve kapattım oyunu. Öyle işte. Farklı yarışları çok eğlenceli, normal yarışları çok sıkıcı.

A Plague Tale: Innocence'ta 12. bölüme geldim. Aynı kafada gitse de yeni karakterlerle kendini yenilemeyi başarıyor, bir sonraki oyunda ne yapabilirler diye düşünürken ne yapabileceklerini tahmin etmeye başladım. Beklediğim gibi ortalama yarım saat üzerinden ilerliyor bölümler. Gizlilik odaklı olması bana da bir tazelik getirdi zaten. Bu iki oyunu bir arada götürürken sonraki oyunum ne olsa diye düşünüyorum bir yandan da.
Wreckfest son yorum: Oyunu farklı araçlar ve araçların fren ayarı gibi şeylerini değiştirerek taze tutabilecek olsanız da çeşitli sorunları da bulunuyor. Örneğin en uyuz olduğum şey, bir şekilde yoldan çıkıyor ya da spin atıp geriye doğru dönüyorsam R tuşuna basıp arabayı resetleyene kadar ne yaparsam yapayım daima ters yöne gidiyor diye gösteriliyorum ve bu sebeple de rakiplerim beni geçip gidiyorlar. Hatta nadiren de olsa yoldan gitseniz dahi oyun sizi ters yöne gitmekle suçlayabiliyor...

A Plague Tale: Innocence son yorum: Oyunu bitirdiğim için derli toplu son bir yorum yapayım. Atmosfer, müzikler şahane. Lakin kendi içerisinde tutarlı da olsa gizlilik öğelerinin 2 saniye düşünen biri için herhangi bir mantıklı yanının olmaması epey can sıkıcı, yapay zekâ seviyesi düşük. Oyunda gittikçe yeni yetenekler açılıyor ama ne toplu bir yetenek kullanımı var ne de yenileri geldikten sonra eskilerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Bazı şeyleri güzel bir şekilde yaparken bazı şeyleri de hiç yapamamış bu oyun. Orta çağı, veba gibi konuları ele alması sebebiyle iyi hoş ama yani ne bileyim. Çok da matah bir oyun değilmiş. :/

Son düzenleme:
Immortals Fenyx Rising oyununun A New God DLC'sine bakayım dedim, yine amele gibi puzzle çözüyoruz. Hani ulan bunu nasıl yaparım diye düşünme kısmı yok, neredeyse ne yapacağın belli oluyor zaten. Bir bulmacayı kafanda bitirdikten sonra dakikalar boyunca eyleme geçirmek için amelelik yapmak canımı sıkıyor. Ben fikir adamıyım aga.

Horizon Zero Dawn oynayayım bir de bakalım.

Ha. Gelmişken şunları da atayım ya.

Motor yanıyordu ya. :oleyo2:

Son düzenleme:
Evimde değilim. Bu gece ablamı izleyeceğim elden ring oynarken. Oynamaktan daha zevkli oluyor :) Kendim yarın veya ertesi gün denediğimde yazarım bişeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık