Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arthur'dan daha iyi bir oyun karakteri görmedim gorecegimi de sanmıyorum
Tek rakibi geralt olur unuttuğum biri yoksa. Ama ona kıyasla bile arthur bambaşkaydı be.

Oyun içersinde atı ölünce herif ağlıyormuş bilmiyordum oynarken. Suratına odaklanınca görüyorsun. Bi karakter bu kadar mı insan olur hala aklım almıyor. Geçenlerde bunu gördüm oyun içi görüntü olduğu halde içim burkuldu yine.

Sadece köylerde gezip millete laf atmaya başlamıştım bi ara. Adamın ağzından çıkan her laf daha çok sevdiriyor. Sadece cutscene sahneleri değil. 100 saat oynasan 100 saat boyunca bi insan izliyorsun.

Tek rakibi geralt olur unuttuğum biri yoksa. Ama ona kıyasla bile arthur bambaşkaydı be.

Oyun içersinde atı ölünce herif ağlıyormuş bilmiyordum oynarken. Suratına odaklanınca görüyorsun. Bi karakter bu kadar mı insan olur hala aklım almıyor. Geçenlerde bunu gördüm oyun içi görüntü olduğu halde içim burkuldu yine.

Sadece köylerde gezip millete laf atmaya başladım. Adamın ağzından çıkan her laf daha çok sevdiriyor. Sadece cutscene sahneleri değil. 100 saat oynasan 100 saat boyunca bi insan izliyorsun.
Witcher kitaptan uyarlama olduğu için Geralt'ı tamamen oyun dünyasının bir karakteri gibi göremiyorum ben. Oyunlarla popüler olsa da bir taslak vardı sonuçta ellerinde

Ben iyi yaratılmış bir karakter olarak Handsome Jack'i ekleyebilirim 2.oyunun bu kadar sevilmesinin nedenidir kendisi. Borderlands 2 zaten çok akılda kalıcı karakterle dolu. Handsome Jack hepsinin yanında ayrı bir öne çıkıyor.

Witcher kitaptan uyarlama olduğu için Geralt'ı tamamen oyun dünyasının bir karakteri gibi göremiyorum ben. Oyunlarla popüler olsa da bir taslak vardı sonuçta ellerinde

Ben iyi yaratılmış bir karakter olarak Handsome Jack'i ekleyebilirim 2.oyunun bu kadar sevilmesinin nedenidir kendisi. Borderlands 2 zaten çok akılda kalıcı karakterle dolu. Handsome Jack hepsinin yanında ayrı bir öne çıkıyor.
Jack de iyiydi ama bir Arthur etmez be.

Arthur'dan daha karizma karakterler sayabilirim ama daha iyi yazılmış karakter yok herhalde.

Jack de iyiydi ama bir Arthur etmez be.

Arthur'dan daha karizma karakterler sayabilirim ama daha iyi yazılmış karakter yok herhalde.
Arthur etmez tabii ki. Bana bu denli kendini sevdiren, zevk veren ve böyle iyi yazılmış bir karakter pek göremedim hala oyun dünyasında. Karşılaştırmadan ziyade iyi karakter olarak ekleme yaptım. Aklıma geldi öyle :D

Arthur'dan daha iyi bir oyun karakteri görmedim gorecegimi de sanmıyorum
Ben rdr2 yi yeni oynadım. Western temasını hiç sevmememe rağmen oyun cidden güzeldi ama arthuru iyilik meleği haline getirmemiz çok saçmaydı bence. İyi yazılan bir karakter olduğunu da düşünmüyorum. Micahtan çok da farklı olmasını beklemek bence saçmaydı ki arada anlattıklarıyla eskiden de yağmacı eşkiya oldukları çok belli.
Daha iyi yazılan bir karakter tabi ki Ezio de Autidore. Requiescat in Pace.

Lost ark güzel olmuş arada gereksiz aşırı görev olsa da yinede sarıyor.

Karekterler ile oynaması zevkli pata pata 10000 tane canavar kesmesi güzel oluyor.

Boss mekanikleri güzel kesmesi kolay da değil zorlayıcı öğrenip kesince başarı hissini veriyor.

Ada görevleri de güzel görsel şölen sunan boss fight ile dolu hikaye.

Oynarsanız ama yavaş oynayın hikayeleri de fena sayılmaz yarış yapma kafasına girip 8-10 karekterle oynarsanız oyun zevkinizi öldürebilirsiniz.

Kaç senelik içerik var oyun da 1 ayda bitircez diye kendinizi bitirmeyin.

Single oyun kafasın da çok rahat oynanıcak bir oyun Monster Hunter World gibi oynabilirsiniz.

Arthur Morgan ince çizgimizdir.
Arthuru seviyoruz ama en iyi falan değil ki senaryo da çok iyi falan değil yani.
İlk oynu izledim sadece ve hikayesi çok daha iyi.

burada da Arthur intikam almayın diyor zaten. Ki micahı öldürmeseler, oradaki ajanlar micahla beraber dutch van der linde yi de öldürecekler. Ondan sonra john biraz daha rahat kalacaktı büyük ihtimal. Sanki oyun tasarlanırken arthuru çokça değiştirmişler gibi, tam bir gerçekçi çizgide ilerleyemiyor.
Witcher 3te de buna benzer bir durum vardı. Horsesonı Öldürmeyince daha beter duruma düşüyordu karakter.

Geçmişte Bioshock'u abim oynar, ben de izlerim. Erzak toplayarak ilerlenilen oyunları pek sevmiyordum. Tabii bu dediğim neredeyse 15 yıl öncesine ait anılar. Lakin bir şans vereyim oyuna dedim. Bakılacak elli tane yer olduğu için yavaş ilerliyorum ama yine de keyif vermiyor değil. Buna karşın yalnızca ses kayıtları üzerinden bilgi edinebildiğimiz için de hikâyeyi takip etmekte zorlanıyorum. Bir yandan Big Daddy ile savaşırken bir yandan da sese odaklanmak zor oluyor. :oleyo: Bir iki tane de film buldum ama spoiler yersin dedi oyun bana, ben de izleme işini sonraya bıraktım. Bu ana dek karşılaştığım bütün Little Sister'ları kurtardım. Her bölümde istisna yapmadan her birini de buldum. Oyunun sonunu da etkileyecek diye biliyorum zaten. Bir defa iki Bİg Daddy aynı yerdeydi ve ben yanlışlıkla ateş ettim... Ondan sonrası zulüm. :oleyo2: İkisini de bir şekilde hallettim neyse ki. Hard seviyesinde oynuyorum oyunu bu arada. Azı kesmiyor, çoğuna da gerek yok gibi geliyor. İlk bölümde kaçırdığım yerler olmuştu ama artık her yere baka baka gidiyorum. Acayip bir çeşitlilik var oyunda bir de. Son olarak da oyunun açılış kısmı o kadar kaliteli bir edebi esermiş gibi geldi ki bir anlığına ben de böyle bir şey yazmak isterdim diye düşündüm.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık