Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türle ilgili sorunum yok hikaye oynanışta basit gelmişti bana daha en baştan neler olacağını bilirsin ya bende o hissi uyandırıyor. Vuruşlar bitirişler kendi çok fazla tekrar ediyor bide oyunda 1 -2 saat ciddi mob kesiyorsun hep aynı animasyonda ölüyorlar. Beğene ne bir şey diyemem ama beni sarmadı
Haklı eleştiriler. Bu oyun kesinlikle piyasada övüldüğü kadar (gelmiş geçmiş en iyi oyun, çıta arşa çıktı vs tarzı övgüler) iyi bir oyun değil. Serinin ikinci ve üçüncü oyununun net bir şekilde gerisinde ama genel anlamda gerçekten güzel bir oyun. Tabi neden sıkıldığını da anlayabiliyorum.

Sonunda düzgün bir Poe ligi geliyor. Son 2 lig çok kötüydü. Bu oyun türüne merak saran varsa başlamasını tavsiye ederim, lig 4 şubatta başlıyor.

Spider-Man müthiş oyun olmuş ama hem oyun içerisinde canımı feci sıkan hem de lore'a zerre uymayan bir durum var. Çer çöpe 10 kere vuruyorum az biraz kalıplı elemanların gücü ise bana baskın geliyor ve ben yeri geldimi bilmem kaç bin ton taşıyabilecek güçte bir süper kahramanım :/ Yapmayın şöyle şeyler güzel kardeşlerim kurban olayım kendini ne kadar tutarsa tutsun Spaydi iki dombili gördü mü aciz kalır mı lan? Ya sabır diye diye oynuyorum o kısımları.

Epic Games gene yapacağını yapmış. Millet God of War'u 200 liraya alsın diye 130 tl'lik indirim yapmış 200 tl'lik harcamaya. 201 liralık bir oyunu 130 tl indirimle alabilir misiniz bilmiyorum, ben direkt God of War'u aldım. Bu indirimi GoW için yapmışlar gibi yorumladım. Her neyse, ben diyim de benden çıksın.

Spider-Man müthiş oyun olmuş ama hem oyun içerisinde canımı feci sıkan hem de lore'a zerre uymayan bir durum var. Çer çöpe 10 kere vuruyorum az biraz kalıplı elemanların gücü ise bana baskın geliyor ve ben yeri geldimi bilmem kaç bin ton taşıyabilecek güçte bir süper kahramanım :/ Yapmayın şöyle şeyler güzel kardeşlerim kurban olayım kendini ne kadar tutarsa tutsun Spaydi iki dombili gördü mü aciz kalır mı lan? Ya sabır diye diye oynuyorum o kısımları.
Gadget’ları çok güçlü yapınca öyle dengelemişler diye hatırlıyorum. Cidden fazla güçlüydü karakter. Ağ bombası+rüzgarla itme yapıyorsun 5 kişi birden duvara yapışıyor.

Bana da kuvveti garip gelmişti ama aşırı güçlü olurduk. Gadget’lar dengesiz zaten.

@MRTFR bu L. A. Noire nasıl bir oyun? Önerir misin?
Dedektiflik oyunu. 1940'lı yıllarda Los Angeles'te geçiyor oyun. İkinci Dünya Savaşı gazisi bir dedektifi oynuyoruz oyunda. Suç mahallillerine gidip delil topluyor tanıklar ve sanıklarla konuşuyoruz. Elde ettiğimiz kanıtlara ve konuştuğumuz kişinin mimiklerine göre doğru mu yalan mı söylediğimize karar vermemiz gerekiyor. Aralara sıkılmamamız için aksiyon sekansları da konulmuş. Sırasıyla trafik, cinayet, ahlak ve kundaklama masalarında görev alıyoruz. Şahsen en çok zevk aldığım cinayet masasıydı. Diğerleri cinayet masası kadar zevk vermedi. Davalar ilerledikçe arka planda da dönen bir hikaye var oyunda. Şehrin ve teşkilatın yozlaşmışlığına şahit oluyoruz zamanla.

Özetle güzel oyun. Herkesin deneyimlemesini öneririm. PC'de 30 FPS kilidi var maalesef. O kilidi açmak için şurada çeşitli yöntemler var:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık