Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiden Steam indirimi kovalayıp, dilediğimiz oyunları rahatlıkla alabiliyorduk. Kur yüzünden son yıllarda max 2 oyun alabilir hale geldim. Tonla oynamak istediğim oyun varken sadece Sekiro oynayabildim bu yıl. Yine de ülkemizdeki oyun endüstrisine zarar vermemek adına torrent gibi şeylere bulaşmadan, paramın yettiğince ufakta olsa iyi zaman geçirmeye çalıştım. Ama artık bunun da imkanı kalmadı. Zaten oyun oynamak ülkemizde başlı başına lüksken artık çok az kişinin para ayırabileceği bir hobi haline geldi. Şuan milletvekili çocuğu olsam yine de gönül rahatlığıyla oyun alamam, bir oyuna 600 tl verirken elim ayağım titrer. Yapımcıların ülkemize pek bir ilgisi yoktu, şu saatten sonra yavaş yavaş Türkiye'den çekileceklerini düşünüyorum. Bu şekilde vicdanımı rahatlatıyorum hiç yoktan.

Eskiden Steam indirimi kovalayıp, dilediğimiz oyunları rahatlıkla alabiliyorduk. Kur yüzünden son yıllarda max 2 oyun alabilir hale geldim. Tonla oynamak istediğim oyun varken sadece Sekiro oynayabildim bu yıl. Yine de ülkemizdeki oyun endüstrisine zarar vermemek adına torrent gibi şeylere bulaşmadan, paramın yettiğince ufakta olsa iyi zaman geçirmeye çalıştım. Ama artık bunun da imkanı kalmadı. Zaten oyun oynamak ülkemizde başlı başına lüksken artık çok az kişinin para ayırabileceği bir hobi haline geldi. Şuan milletvekili çocuğu olsam yine de gönül rahatlığıyla oyun alamam, bir oyuna 600 tl verirken elim ayağım titrer. Yapımcıların ülkemize pek bir ilgisi yoktu, şu saatten sonra yavaş yavaş Türkiye'den çekileceklerini düşünüyorum. Bu şekilde vicdanımı rahatlatıyorum hiç yoktan.
Türk yapımı olduğu için Bannerlord ve fiyatı çok uygun olduğu için Witcher serisi haricinde oyuna para vermek vicdan işi değil bence. Eskiden de çoğu oyun hak ettiği değerden yüksek fiyata satılıyordu. Bunu kazıklanarak tecrübe etmek yerine torrentten indirir keyfime bakarım.

Fazla klasik bir cümledir belki ama son çıkan oyunları rahat rahat kaldıracak bir PC'm varsa kesinlikle gider orjinalini alır onu oynarım. Nedeni ise 10-15 k bir pc'ye verip sonra onun virüsü ile gereksiz tonla şeyiyle uğraşıp PC'yi mahvetmek akıl karı değil bana göre. Torrent temiz bir seçenek olsa asla bir şey demem hatta şuan ki ekonomi de orjinal almak da mantıklı değil. Ama torrent kullanmak da bir o kadar yorucu. Bozuk oyun mu dersin, bug yuvası mı dersin. Bilmem neyi sil bilmem neyi yükle vs. gereksiz uğraş.

Şuan ki PC'm ile anca indie oyunları oynayabiliyorum orası ayrı. Kendi adıma şuan gidip orjinal alamıyorsam, oynamam daha iyi mantığıyla ilerliyorum.

Bi arkadaş sekiro’yu çıkış tarihinden 10 gün önce indirmişti :D Gözümün önünde denedi ama pc kastı baya. Oynanmıyordu.

torrent garip bişey ya. Sektörün kanseri bence. Ama Türkiye’de yapan sonuna kadar haklıdır 10 katı ödüyoruz diğer ülkelere kıyasla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık