Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evinde 4k tv varsa xbox alan adam akıllı adamdır. O kadar güçlü bir aleti 500 dolara alıp üstüne game pass ile koca nesli güzelce geçirebilirsin.

@RedTeroR la ben bahsi geçmedikçe sallamıyorum hatta fb sırasında övmüşümdür hep. Historia başka içip içip sallıyor saf nefret var herhangi bir motivasyona ihtiyacı yok
Xbox alacak biri var burada :good:

@Historia duyduğuma göre Xbox tükenmiş 2022'den önce almak imkansız, çıktığı günü de uluslararası bayram ilan edeceklermiş bir hafta, herkeşşş doya doya oynasın diye :utan:

Evinde 4k tv varsa xbox alan adam akıllı adamdır. O kadar güçlü bir aleti 500 dolara alıp üstüne game pass ile koca nesli güzelce geçirebilirsin.

@RedTeroR la ben bahsi geçmedikçe sallamıyorum hatta fb sırasında övmüşümdür hep. Historia başka içip içip sallıyor saf nefret var herhangi bir motivasyona ihtiyacı yok
Reis Xbox tarafından ihanete uğrayanlar tuvalette büyük işini yaparken bile boş durmayıp sövüyor. Biz arkadaşın evinde Xbox var diye onun evinde buluşan gençlerdik.
Her türlü hakareti hakkediyorlar.
Ama ben hakaretten ziyade verilerle ezmeyi tercih ediyorum.
Xbox alacak biri var burada :good:

@Historia duyduğuma göre Xbox tükenmiş 2022'den önce almak imkansız, çıktığı günü de uluslararası bayram ilan edeceklermiş bir hafta, herkeşşş doya doya oynasın diye :utan:
Xbox one x’de olduğu gibi satmadığı için 2022’de üretimi durduracaklar demek istedin galiba:D

Sakince oturup izleyin yoksa kafayı yersiniz.

Oyunu Ps4 Pro 4k upscaling ile oynamıştım orada bile oyun yeni nesil gibi görünüyordu şimdi oyunu
Ps5’de Native 4k ve Raytracing ile görünce nutkum tutuldu.

Oyunu Ps4 Pro 4k upscaling ile oynamıştım orada bile oyun yeni nesil gibi görünüyordu şimdi oyunu
Daha nutkumuzun tutulmasına vakit var. Bir önceki neslin çözünürlüğü arttırılmış hali olmuş sadece. Normalde yeni nesil konsollar çıktıktan üç sene sonra grafik ve animasyon anlamında zirveyi zorlamaya başlıyor oyunlar. Bu nesilde bunun tek istisnası ancak Gow olur o da erken çıkarsa

Peter parker’ı 10-20 yaş daha küçük yaptıklarını görünce benim de nutkum tutuldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık