Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Divinity ': Original Sin oynuyorum bir süredir. Bu güne kadar oynadığım en güze sıra tabanlı combat sistemine sahip oyun. Hikayesi, karakterleri ve açık dünya etkileşimleri muazzam. Daha oyunun başında olmama rağmen adını hafızamda tutamayacağım kadar farklı yetenekler gördüm.

İnanılmaz keyif alıyorum oyundan. Sanırım Baldur's Gate denen efsane oyunun izinden giden bir yapımdı bu ve yine sanıyorum ki Baldur's Gate 3 de Divinity 2'yi yapan firma tarafından çıkarılacak. Baldur's Gate 3'ü inceledim. Combat sistemleri iki oyunda da çok benzer. Eğer Baldur's Gate'in sistem gereksinimleri beni aşmazsa, ve tabi oyun 700 lira falan olmazsa, alıp oynamayı düşünüyorum.

Bu gidişle 2021’den önce Ps5 alamayacağım.
Bütün ön siparişler direkt kapılıyor ve ciddi miktarda rağbet var.
Ön sipariş yapanlara bile 2021’e kadar uzanan süreler mevcut yani ön sipariş yapmayan mecbur bekleyecek:/

Ps5 mağzalara da çıkmayacak izdiham çıkarırlar ve corona kurallarına uymazlar diye.

Bildiğim kadarıyla 10 dk altı videolardan pek reklam geliri elde edemiyorsun. Ki bu 3 sn :(

Neyse ps ciler ağlasın fiyatlara bize ne? Konsol almak için ya keriz ya zengin olman gerek.
Evinde 4k tv varsa xbox alan adam akıllı adamdır. O kadar güçlü bir aleti 500 dolara alıp üstüne game pass ile koca nesli güzelce geçirebilirsin.

@RedTeroR la ben bahsi geçmedikçe sallamıyorum hatta fb sırasında övmüşümdür hep. Historia başka içip içip sallıyor saf nefret var herhangi bir motivasyona ihtiyacı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık