Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nintendo Switch.
Çok kötü politika izlediler, şaşırmamalı. PSN gibi kendine has oyunlar için (hoş PSN'e özel oyunlar bile artık PC'ye gelmeye başladı) antlaşmalar yapsaydı belki yarışta kalabilirdi. Yayınlarda da kimsenin ilgisini çekememeli tuzu biberi oldu.
İyi konsol çıkarırız millet de alır gözüyle baktılar. Noldu peki ellerinde kaldı en iyi dedikleri konsol:/

En önemli nokta hepsi direk game pass gelicek diyor. Nerdeyse 1 oyun fiyatına yıllık game pass alabildiğine göre çok iyi.

Oyunda epik anlar fazla mı yoksa normal bir heyecan ile mi ilerliyor ?
Epik anlar genellikle ana görevler. Tabi epic andan kastına da bağlı. Atmosferin 10 üzerinden 1000 olduğu duellosu da var, insanların önünde eğilip ne desen yaparız reyiz demesi de gibi şeyler de var, koca ordunun seni görünce korkup kaçması gibi şeyler de var.

oyunda 3 act var. Bu act’larda 1 tane ana hedef var. İlk act mesela amcanı kaleden kurtarmak.

3-4 görev zinciri seni bu savaşa hazırlıyor. Onlar ortalama üstü heyecana sahip. Bazıları baya güzel. Ama asıl epic kısımlar o amcanı kurtarışın gibi bölgedeki son hedefini tamamladığın görevlerde oluyor.

Epik anlar genellikle ana görevler. Tabi epic andan kastına da bağlı. Atmosferin 10 üzerinden 1000 olduğu duellosu da var, insanların önünde eğilip ne desen yaparız reyiz demesi de gibi şeyler de var, koca ordunun seni görünce korkup kaçması gibi şeyler de var.

oyunda 3 act var. Bu act’larda 1 tane ana hedef var. İlk act mesela amcanı kaleden kurtarmak.

3-4 görev zinciri seni bu savaşa hazırlıyor. Onlar ortalama üstü heyecana sahip. Bazıları baya güzel. Ama asıl epic kısımlar o amcanı kurtarışın gibi bölgedeki son hedefini tamamladığın görevlerde oluyor.
Bunun zamanı gelmişti, Japonca seslendirmesine baktım dediğin kadar var baya uyumsuz, bu oyunu oynarım ama herhalde ps de oynadığım üçüncü oyun olacak.

Ben izlemedim de xbox grafikleriyle dalga geçiliyor bazı yerlerde. Ps3 oyunu olan tlou daha iyi falan denmiş karşılaştırmalı resimlerle. O kadar kötü müydüler?

gameplay’e dayalı oyundular diye tahmin ediyorum öyle miydi bari?

2 senedir bozuk olan bilgisayarımı sonunda yaptırdım... Bana önerebileceğiniz Nioh tarzı kesmeli biçmeli oyun ya da oyunlar var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık