Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Net iyiyse orta değil ama iyi olması lazım onun dışında çok sağlam platform.
Tr'nin altyapı sıkıntısı var. 100mbit bile sıkıntı çıkarabilir lokasyona göre. Ben de denemiştim ve sorun çıkmamıştı ama arkadaşımda takılmalar olmuştu mesela. Smoker gibi Geforce Now üzerinden oynamayı düşünenler varsa oyunu almadan önce test yapsınlar ki ileride üzülmesinler. :/ Bir de Cyberpunk fps oyunu, haliyle diğer rpg oyunlarına göre oyunun akıcılığı ve tepki süresi çok daha önemli hale geliyor. O yüzden herhangi bir fps oyununu denemek daha sağlıklı olacaktır.

Tr'nin altyapı sıkıntısı var. 100mbit bile sıkıntı çıkarabilir lokasyona göre. Ben de denemiştim ve sorun çıkmamıştı ama arkadaşımda takılmalar olmuştu mesela. Smoker gibi Geforce Now üzerinden oynamayı düşünenler varsa oyunu almadan önce test yapsınlar ki ileride üzülmesinler. :/ Bir de Cyberpunk fps oyunu, haliyle diğer rpg oyunlarına göre oyunun akıcılığı ve tepki süresi çok daha önemli hale geliyor. O yüzden herhangi bir fps oyununu denemek daha sağlıklı olacaktır.
1050'nin yetmediği oyunları oynuyorum, şehir merkezlerin de ping sıkıntısı yok ama şuan köyde oturuyorum biraz sıkıntılı oluyor. Şimdi RDR 2'nin Now'a gelmesini bekliyorum. İnşallah Cyberpunk'da Now'a gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık