Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Letho şerefsiziyle hard'da kapışmıştım. Kafayı yedirtmişti bana. W2 harbiden yeri geldiğinde çok çok zorlayan bir oyundu. W3'te böyle bir zorluk yok tabii.
O dediğin zorluk değil amelelik. Zorluk dediğin tasarımın parçası olur. W2 sadece oyunu uzatmak için zordu işte.

O dediğin zorluk değil amelelik. Zorluk dediğin tasarımın parçası olur. W2 sadece oyunu uzatmak için zordu işte.
W3teki zorluk da amelelik.Ben en zorda oynuyordum.Gorevlerdeki lavuklari veya canavarları zorlansam da güzelce keserken farelere kaç kere öldüm hatırlamıyorum.Zorluk dediğin sadece HP ve güç arttırımı olduğundan bir şey ifade etmiyor oyunda.

Üye silindi 1004

W3teki zorluk da amelelik.Ben en zorda oynuyordum.Gorevlerdeki lavuklari veya canavarları zorlansam da güzelce keserken farelere kaç kere öldüm hatırlamıyorum.Zorluk dediğin sadece HP ve güç arttırımı olduğundan bir şey ifade etmiyor oyunda.
Öyle olmayan oyun sayısı bir elin parmağını geçmiyor zaten. HP ve güç arttırımıyla zorluk olmaz. Hayatta kalma oyunları bunu sınırlı kaynakla çözüyor. Mis gibi çözüm. Aksiyon oyunlarına da alternatif Souls abilerinin yolu.

Öyle olmayan oyun sayısı bir elin parmağını geçmiyor zaten. HP ve güç arttırımıyla zorluk olmaz. Hayatta kalma oyunları bunu sınırlı kaynakla çözüyor. Mis gibi çözüm. Aksiyon oyunlarına da alternatif Souls abilerinin yolu.
Devrimi yaptılar zaten.Bakalim global olmaya çalışmak ve zamanla yok olma yolunda mı gidecekler yoksa Souls serisi gibi kült mü olacaklar göreceğiz.

Yennefer görevini yaparken bir tane cin ile kapışıyordun.Bazı oyunlarda bug oluşturuyordu bu arkadaş.2 gün uğraşıp 2 saatlik vs sonucu anca geçmiştim.Millet bir vuruşta çeyrek can alırken ben milim kımıldatıyordum anca
.
Ben çok rahat kesmiştim onu, bir kaç yerde izledim millet de zorlanıyordu. Witcher 3 te en çok zorlayan Zebaniler olmuştur aşırı sinir ediyor onlar beni.

Üye silindi 1004

Tavsiye için teşekkürler. 3.oyun ikincinin tarih çizelgesinden önce mi sonra mı? Geralt hep Wild Hunt'tan bahsediyor ama o 3.oyunun ismi. Belki geçmişi oynuyoruz diye düşündüm ama.
İkinci oyunun sonrası. Geralt’ın dediğine bakma boş yapıyor o çoğu zaman :D.

Oyuna zorluk seçeneği koyuyorsan ve hepsini düzgün yapmaya çalışıyorsan illa sorun çıkar. Genellikle orta zorlukta düşmanın canı hoşuna gider ama ama düşman maldır ve canın inmez. Yüksek zorlukta düşmanın tehlikesi güzel olur ama gereksiz seviyede canları artar. İkisini aynı anda yapan baya az.

Fallout 4 sonradan survival difficulty’i değiştirince o güzel olmuştu mesela. İlk 20-30 level’da hem düşmanların hem oyuncunun canı baya iyi. Ölsen baya save kaybettiğinden canını riske atamıyorsun. Hata affetmiyor, zırhın, gizliliğin ve bombalarla mayınların önemi inanılmaz artıyor. Zorluk seçeneği olan oyunlarda zorluk konusunda en güzel örnek odur benim için.

Ya da 1 zorluk seçeneği yapacaksın fromsoft gibi ve sadece oyunu öğrenenler oynayabilecek :D bazı oyunların bunu yapması şart ama ya. Adamın teki gidip düşük zorlukta saldırı tuşu spamlayarak oyunu bitiriyor bi de bunu review’er yapıyorlar büyük kanallarda. Millet de adamı ciddiye alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık