Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Letho'da bırakacağım oyunu. 50 kere oynadım geçemedim. Başında böyleyse sonunu göremem ben bu oyunun.

Viçırın en dandrik tarafı koskoca Butcher of Blaviken dragon slayer white wolfsün 3 metreden düşüp ölüyorsun. Bir de bana çok kolay geldi nedense, zorda oynuyorum bir de. Belki daha ileride kasacaktır bilemiyorum. Velende at koşturmam bitsin ana görevlerden devam edeyim göreceğiz.

Letho şerefsiziyle hard'da kapışmıştım. Kafayı yedirtmişti bana. W2 harbiden yeri geldiğinde çok çok zorlayan bir oyundu. W3'te böyle bir zorluk yok tabii.

Witcher 3'e baştan başlayacağım ama zor seviyede ilk belki 20 saati oldukça kolaydı diye hatırlıyorum. Zorluğu azaltmışlar demek ki.

İşaret barını nasıl arttırıyoruz? Bende 2 çizgi var ama bazılarında 3 tane var. Karakter ağacında mı geliştiriyoruz bunu sadece?

Witcher 3 Hearts Of Stone'un başında geminin karaya vurması sonrası kapıştığım büyücü beni zorlamıştı. O kadar zor değil aslında ama bir hamlesine yakalanırsan tek atıyor. Onun dışında pek bir zorluğu yok, eğer zorluk isterseniz haritadaki yüksek seviye canavar ve haydutlarla kapışın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık