Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Bana yaşattığı deneyim, sürükleyicilik, hikaye ve atmosfer bazında kendi zevkime göre bir ilk 15 sıralaması yapmak istiyorum. Bu serilerin güzel oyunları çok oldu fakat daha fazlasını eklesem aynı seriler için liste uzayıp giderdi. Tavsiyelerinizide alabilirim.
1.Ds1
2.Dragon age origins
3.Fallout new vegas
4.Ds3 ve Bloodborne
5.Witcher 3
6.Mass Effect 2
7.Half life 1
8.Arkham city
9.Dmc 3
10.God of war 2018/Spiderman
11.Undertale
12.Bioshock 1/Far Cry 3
13.Portal 1 ve 2
14.Prince of persia 3leme
15.Ac 2
6- Sekiro
5- Dying Light
4- Divinity: Original Sin 2 (MASTERPIECE)
3- Dishonored 1 (ikinci oyunu da şahanedir fakat bir bi başka)
2- Deus Ex HR
1- Vampire The Masquerade Bloodlines

Tavsiyelerim bunlardır.

The Witcher'in ilk oyununa o kadar sallamışlar, ama bildiğin efsane oyun. Dövüş mekanikleri, konusu, yaratıkları, karakter konuşmaları falan on numara.

Üye silindi 1004

Şu oyunun nesi güzel biraz anlat da oynayayım, merak ediyorum uzun zamandır ama oynamak nasip olmadı :bilmem:
Bir şatodan kaçmanın 7-8 farklı yolu var diyebilirim. Yani yapabileceklerinin hiçbir sınırı yok. Bir görevi bitirmenin bile en az 5-6 farklı yolu var. Her büyünün, her diyaloğun farklı bir sonucu olabiliyor. Normalde geçemeyeceğim bi yeri sadece ekibimde hayvanlarla konuşma yeteneği olan birisi sayesinde geçmiştim. Ben normalde nefret ederim CRPG'lerden fakat Divinity 2 çok başka.. Cücelerden başka kimseyle konuşmayan bir cüce vardı atıyorum. Ekibimde de hiç cüce yoktu. Ama karakterlerimden birinin shapeshift yeteneği vardı. Cüceye dönüşüp adamdan almam gereken bilgiyi almıştım. Oyun bana böyle yap falan demedi gram yönlendirmedi. Aklıma böyle bi fikir geldi denedim ve işe yaradı. Ki o bilgiyi almanın en az 5-6 tane farklı yolu daha vardı.

Bir şatodan kaçmanın 7-8 farklı yolu var diyebilirim. Yani yapabileceklerinin hiçbir sınırı yok. Bir görevi bitirmenin bile en az 5-6 farklı yolu var. Her büyünün, her diyaloğun farklı bir sonucu olabiliyor. Normalde geçemeyeceğim bi yeri sadece ekibimde hayvanlarla konuşma yeteneği olan birisi sayesinde geçmiştim. Ben normalde nefret ederim CRPG'lerden fakat Divinity 2 çok başka.. Cücelerden başka kimseyle konuşmayan bir cüce vardı atıyorum. Ekibimde de hiç cüce yoktu. Ama karakterlerimden birinin shapeshift yeteneği vardı. Cüceye dönüşüp adamdan almam gereken bilgiyi almıştım. Oyun bana böyle yap falan demedi gram yönlendirmedi. Aklıma böyle bi fikir geldi denedim ve işe yaradı. Ki o bilgiyi almanın en az 5-6 tane farklı yolu daha vardı.
Çok tatlı anlattın oyunu da bu anlatımı Wiçerde de gördüm ama sonuç rezillikti yani xD Gerçi her türlü oynayacam o oyunu teşekkürler bilgi için.

Üye silindi 1004

Çok tatlı anlattın oyunu da bu anlatımı Wiçerde de gördüm ama sonuç rezillikti yani xD Gerçi her türlü oynayacam o oyunu teşekkürler bilgi için.
Witcher gibi oyun bekleme zaten. Baldur's Gate tarzı oyunları sevip oynamış biriysen hayran kalırsın. Ki ben oynamadım dediğim gibi CRPG'den nefret ediyorum. Zaten Divinity çok iyi olduğu için adamlar Baldur's Gate 3'ü de siz yapın dedi. Turn based combatı seviyorsan kesinlikle ikna edecektir oyun seni.

Witcher gibi oyun bekleme zaten. Baldur's Gate tarzı oyunları sevip oynamış biriysen hayran kalırsın. Ki ben oynamadım dediğim gibi CRPG'den nefret ediyorum. Zaten Divinity çok iyi olduğu için adamlar Baldur's Gate 3'ü de siz yapın dedi. Turn based combatı seviyorsan kesinlikle ikna edecektir oyun seni.
Tarzlarının çok farklı olduğunu biliyorum, işin şu kısmının sende farkındasındır pek çok oyun, oyun içerisindeki seçenekler çok etkiliyor diye giriyor piyasaya ama boş. Örnek Fallout 4 ki en fazla oynadığım oyundur. Ben Divinity'i oynarım ama işin o kısmı kesin.

Üye silindi 1004

Tarzlarının çok farklı olduğunu biliyorum, işin şu kısmının sende farkındasındır pek çok oyun, oyun içerisindeki seçenekler çok etkiliyor diye giriyor piyasaya ama boş. Örnek Fallout 4 ki en fazla oynadığım oyundur. Ben Divinity'i oynarım ama işin o kısmı kesin.
Fallout 4 rezaletti. Fallout 3 ve New Vegas'a modlamadan 500 saat gömmüş birisiyim. Fallout 4'e en fazla 90 saat tahammül edebildim. Seçim yapmak namına hiçbir şey yoktu özellikle son görev... Diplomasi sıfır. Zaten oyunların büyük kısmı boş vaat olarak sunuyor seçim yapmayı.

6- Sekiro
5- Dying Light
4- Divinity: Original Sin 2 (MASTERPIECE)
3- Dishonored 1 (ikinci oyunu da şahanedir fakat bir bi başka)
2- Deus Ex HR
1- Vampire The Masquerade Bloodlines

Tavsiyelerim bunlardır.
Dishonoredi oynadım çok iyidi hatta listelikti aklımdan çıkmış. Acyi falan tokatlar. O birinci oyun dışında hepsi listemde bakacağım onlara teşekkürler :)
Divinity biraz karışık gibi geldi ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık